Анонсы


 Телепередача

"Глас православный"   

 

Выпуск от 10 сентября 2017 года

Тема передачі: прп. Іов Почаївський.
Гість програми: настоятель Свято-Успенського храму смт Смоліно прот. Олександр Хомич.
Рубрика «Відповіді священика» (17:37):
- Які існують конкретні ознаки того, що Святе Письмо є справжнє Слово Боже?
 
Передача выходит
на Кировоградском областном телеканале
раз в неделю – по воскресным дням в 20:15

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

    

Щодо перейменування міста КіровоградаЦентр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31
Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 


  Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект
Благодатний вогонь - свідчення Воскресіння Христового
Сім слів Спасителя на Хресті

Почитание Богородицы на Востоке и Западе

Біблійна герменевтика в Православній Церкві
Гуманізм як невід'ємна основа християнського світосприйняття
Панібратство та фамільярність по відношенню до Спасителя
Является ли грехом стремление женщины выглядеть красиво?

Висвітлення соціальної роботи Церкви в сучасних ЗМІ та соцмережах з точки зору християнських морально-етичних норм

Послання Високопреосвященнішого Іоасафа архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського духовенству, чернецтву та всім вірним Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви з приводу проведення Всеправославного Собору та зустрічі Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з Папою Римським Франциском

История возникновения православного иконографического канона

Икона является неотъемлемым элементом многовековой православной традиции, и одним из главнейших характерных атрибутов, отличающих человека с православным мировоззрением от любого инославного христианина.

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

Учение апостола Павла о подлинной христианской свободе

Без христианского, библейски и святоотечески обоснованного духовно-нравственного критерия определения истинной свободы, нет и не может быть реальной возможности положительно решить вопрос о внешних социальных свободах, осмыслению которых всё больше придаётся значения нашими современниками в общественном пространстве.

 

 

Авторитет отців Церкви

Твори святих отців Церкви перших століть – це одна з найважливіших та найзначущих складових того величезного надбання, котре стяжала Церква Божа протягом двох тисячоліть свого існування.

Сумний приклад псевдоцерковного екуменічного експериментаторства

У дуже багатьох небайдужих представників громадськості Кіровограда та області виникає справедливе та закономірне питання: що ж це за «церква», котра так легковажно та зухвало зраджує свою віру, та так легко шукає єдності з католиками?

Значение догматических постановлений IV Вселенского собора (451 г.) для современников

Эпохальная догматическая формула, принятая на этом соборе, "навеки ограждает, описывает, выражает то, что составляет саму сущность христианства, саму радостную тайну Евангелия. …Халкидонский догмат дал человечеству новое измерение; его подлинная мера – Богочеловечество".

Основные причины Реформации в Европе в начале XVI в.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

ПОСЛАННЯ Високопреосвященішого Іоасафа, архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського віруючим Кіровоградської єпархії в зв'язку з обранням Предстоятеля УПЦАрхив новостей

Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости из благочиний30.07.2013  В рамках святкування 1025-річчя Хрещення Русі відбулась зустріч керівництва райдержадміністрації та районної ради з духовенством Ульяновського благочинія

В рамках проведення заходів з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі, 23 липня 2013 року в читальному залі районної бібліотеки для дорослих відбулась зустріч керівництва райдержадміністрації та районної ради з духовенством Ульяновського благочинія, присвячена історії хрещення Київської Русі та ролі християнства в житті українського народу.
Із історією хрещення Київської Русі та її історичним значенням присутніх ознайомив благочинний Ульяновського району УПЦ, настоятель храму святого великомученика Димитрія Солунського м. Ульяновка протоієрей Валентин Шевчук, зауваживши що понад 10 століть тому святий рівноапостольний князь Володимир прийняв доленосне рішення, яке рішучим чином вплинуло на подальшу історію нашої Батьківщини. Завдяки прийняттю християнства почався потужний розвиток вітчизняної культури, спостерігається розквіт писемності і літератури, образотворчого мистецтва та архітектури. Саме з Хрещенням Русі на наших землях починає затверджуватися істинна духовність, виникає державність.
Про етапи становлення християнства на Русі до її хрещення Святим рівноапостольним князем Володимиром детально розповів настоятель храму святого благовірного князя Ігоря Чернігівського (УПЦ) с. Новоселиця, ієрей Дмитро Тіхонов, вказавши що складним і тернистим був шлях духовного відродження. І не дивно, що осанна міцніла в очисному полум'ї сумніву, спротиву й боротьби. Та все ж таки наші пращури прийняли християнство дуже глибоко, будучи готовими нести правду і любов Христа до людей, ради них терпіти зневагу, тортури і смерть. Тому євангельські заповіді прийшли до нас, як джерельна вода до спраглих.
Про життя та діяльність святих рівноапостольних слов'янських просвітителів та проповідників християнства, творців слов'янської абетки (кирилиці) братів Кирила і Мефодія була захоплююча розповідь настоятеля храму Святого Духа с. Кам’яна Криниця (УПЦ), протоієрея Олександра Літвінова. Протоієрей Олександр наголосив, що створивши основу слов’янської писемності брати заклали міцне підґрунтя для становлення християнства, а старослов'янська мова є і донині основною ланкою, що поєднує слов'янські християнські громади та зберігає православній церкві її самоідентичність. Відмічено що саме в цьому році виповнюється 1150 років місії святих братів Кирила і Мефодія.
Своїми думками з вищезазначених питань поділились вчитель історії Ульяновської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Шевченко Наталія Петрівна, вчитель історії навчально-виховного комплексу «Ульяновська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1” Дмитришина Катерина Борисівна, вчитель історії Луполівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Царенко Неля Василівна. Зокрема вказавши на політичний аспект прийняття християнства, що стало основою державотворення на землях Руських, а також на беззаперечно велику соціальну роль церкви в сучасному житті. Про вплив життєвого прикладу батьків на виховання дітей вказали настоятель храму Іоана Богослова (УПЦ) с. Шамраєве, ієрей Петро Тодавчич та настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці (УПЦ) с.Сабатинівка ієрей Микола Тодавчич. Всі присутні зійшлися на думці що життєвий приклад батьків, об’єднання зусиль церкви та школи у вихованні молодого покоління є запорукою його духовного становлення.
На завершення зустрічі керівник апарату райдержадміністрації Н. Футоран подякувала всім за плідну роботу, привітала із 1025-річчя хрещення Київської Русі та подякувала представникам духовенства і вчительства за їх невтомну, щоденну працю щодо відродження духовності, утвердження високих моральних цінностей в нашому суспільстві та вихованні молоді.