Актуально


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 14 від 02 вересня 2018 року

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 19-й від 07.10.18.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

  

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

Ієрей Андрій Савельєв
Чи можливо оправдати гріх церковного розколу?

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Желающие оказать благотворительную помощь в строительстве здания Епархиального Управления и воскресной школы могут перечислить средства на следующий счет:
р/с 26002000052149 в ПАТ <Укрсоцбанк> МФО: 300023 ОКПО: 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости02.04.2014  Высокопреосвященнейший Иоасаф, архиепископ Кировоградский и Новомиргородский совершил закладку капсулы под строительство храма в честь иконы Божией Матери «Всецарица» при Областном онкологическом диспансере

1 апреля 2014 г. Высокопреосвященнейший Иоасаф, архиепископ Кировоградский и Новомиргородский совершил закладку капсулы под строительство храма в честь иконы Божией Матери «Всецарица» при Областном онкологическом диспансере.
В данном торжестве также приняли участие представители духовенства города, глава Кировоградской областной администрации Петик Александр Владиславович, глава Кировоградского облсовета Чорноиваненко Александр Анатольевич, главврач онкодиспансера Яринич Константин Владимирович и многочисленные прихожане
После совершения чина Владыка Иоасаф обратился к собравшимся с архипастырским словом: «Вітаю всіх вас, дорогі брати і сестри, з цією подією - закладанням пам'ятної капсули у фундамент майбутнього храму Божого . Пам'ятна капсула призначена для прийдешніх поколінь, які прийдуть після нас і судитимуть про високий рівень культури нашого покоління, нашої православної віри.
Храм, що зводиться, знаходиться в особливій місцевості нашого міста - на території онкологічної лікарні. Онкологічні захворювання - бич нашого часу. Для багатьох пацієнтів стає великим шоком інформація про цю хворобу . У цей важкий період їм необхідно надати, крім медичної, і духовну допомогу та підтримку. Саме в цьому я і бачу першочергове завдання цього святого храму, бо храм - це місце, де відбувається молитва, де скорботні знаходять розраду, де відбуваються церковні таїнства: Хрещення, Сповідь, Причастя, Соборування. Якраз тут хворий зможе отримати відповіді на виникаючі в його відчайдушному стані питання : чому мені дана ця хвороба? як жити далі? як повернутися до Бога?
Не випадково цей храм присвячений Божій Матері на честь ікони Її, іменованої «Всецариця». Ця ікона Пресвятої Богородиці глибоко шанується на Святій Горі Афон і далеко за її межами. Образ славиться численними чудесами зцілень від онкологічних захворювань. Як свідчить ігумен Ватопедського монастиря архімандрит Єфрем, навіть паперові копії святого образу переймають на себе благодать першообраза. Божа Матір виявляє Свою невимовну милість і подає зцілення всім, хто з вірою і любов'ю звертається до Неї в молитві перед Її прославленим образом.
Я вдячний керівництву нашої області, головному лікарю диспансеру і всім тут присутнім за те, що ви прийшли сюди і ми спільно зробили Божу справу та освятили місце, де з Божою допомогою буде зведений храм. Нехай Господь прийме цей дар і пошле сюди ангела-хранителя, який оберігатиме тих , хто будуватиме цей храм і приходитиме сюди на молитву.
Нехай Господь Своєю силою і благодаттю допоможе настоятелю, меценатам і всім людям, що взяли на себе обов'язок звести цей Божий дім. Благословення Господнє за молитв Божої Матері нехай буде завжди з вами».