Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости21.03.2014  Звіт про проведену роботу з молоддю духовенством Новомиргородського та Маловисківського благочинь за лютий-березень 2014 р.


Семінар учителів етики

27 лютого у загальноосвітній школі с. Велика Виска відбувся семінар учителів етики, в ході якого пройшов відкритий урок на тему: “Що таке віра?”. На семінар було запрошено настоятеля Спасо-Преображенського храму Михаїла Мушина та викладача “Основ Християнської етики” м. Новомиргород Я.В. Кушнірчука. В ході семінару учням та вчителям було розкрито поняття віри і його місця в житті людини, наголосивши на тому, що в кожної людини своя дорога до храму. Після семінару для учнів 9-11 класів священики провели виховний захід “Дошлюбні відносини”, в якому наголосили на необхідності отримання Божого благословення на шлюб і значенню православної сім’ї.
Інформація про захід висвітлена на сайті ЗОШ І-ІІ ст. с. Велика Виска


Візит в Свято-Миколаївський собор міста Новомиргород

6 березня учні 6 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 м. Новомиргород в контексті викладання “Основ Християнської етики” відвідали Свято-Миколаївський собор міста. В ході уроку священик Миколай Чутора розповів дітям про основні правила поведінки в храмі, значення храму в житті людини та його устрій. Учні отримали можливість доторкнутися сакральних традицій рідного народу, адже православні храми ще з часів Київської Русі є перлинами архітектурних пам’яток і складовими частинами  духовного спадку.
Інформація про захід висвітлена на сайті Новомиргородської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1


Недільна школа для дорослих у Новомиргородському Свято-Миколаївському соборі

9 березня в Свято-Миколаївському соборі м. Новомиргород відбулося перше заняття недільної школи для дорослих, в ході якого прихожани отримали змогу дізнатися про історію утворення Церкви Христової та єретичних вчень, що постійно наносили рани на тілі Боговстановленого суспільства – Церкви. Наприкінці заняття було продемонстровано фільм “Анатомія розколу”, в якому чітко прослідковується найболючіша сторінка історії УПЦ – філаретівського розколу.


Пам'ять про них вічна

11 березня в день визволення міста Новомиргорода від німецько-фашистських загарбників відбувся урочистий мітинг біля пам’ятника воїнам-визволителям у місцевому парку. Вшановуючи пам'ять, всі присутні піднесли молитви до Всемилостивого Бога за всіх полеглиг у війні за нашу Вітчизну. На завершення слово мав настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Миколай Чутора, який відслужив заупокійну літію та наголосив на важливості молитви і пам’яті про полеглих у війні, про подвиг героїв, які віддали за нас своє життя, звільнили нашу землю від запеклого ворога. Молитвою і покладанням квітів учні та вчителі віддали шану героям.
Інформація про захід висвітлена на сайті Новомиргородської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1


Панахида в с. Турія

11 березня в с. Турія було звершено панахиду за загиблими у Великій Вітчизняній війні з нагоди Дня визволення села. Протягом поминального заходу за участі сільського голови О.П. Микитенка, вчителів та жителів села, ієрей Богдан Каплун проголосив проповідь, в якій підкреслив необхідність молитися за мир і спокій у нашій країні, берегти в серцях любов до ближніх і ворогів, па’мятати подвиг наших попередників, що подарували нам мирне небо.