Актуально


ЦВІТ ДУХОВНОЇ ВЕСНИ

 

 

 

Радіоефір 2 від 16 березня 2019 р.

Що таке Великий піст? Це скорботний сон чи пробудження душі?  Його духовна сутність та спасительна дія.Чи відноситься покаяльний плач  до моментів радості духовної весни?
На ці та безліч інших запитань дасть відповідь гість радіостудії Священик Андрій Савельєв у своїй пізнавальній проповіді, яка відноситься до циклу проповідей про Великий піст "Цвіт Духовної весни".

 

Цикл проповідей про Великий піст під назвою «Цвіт Духовної весни», який транслюється на Олександрійському міському радіомовленні ознайомить слухачів із найважливішими темами для роздумів, які потрібно піднімати у дні Святої Чотиридесятниці.


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 36-й від 17.03.19.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

  

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свящ. Андрій Афанасенко
"Весна духовна"
 

 Протд. Роман Мельник
«На реках Вавионских» - жалобная песня иудеев о вавилонском плене или наша покаянная песнь о своих грехах?

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости21.03.2014  Звіт про проведену роботу з молоддю духовенством Новомиргородського та Маловисківського благочинь за лютий-березень 2014 р.


Семінар учителів етики

27 лютого у загальноосвітній школі с. Велика Виска відбувся семінар учителів етики, в ході якого пройшов відкритий урок на тему: “Що таке віра?”. На семінар було запрошено настоятеля Спасо-Преображенського храму Михаїла Мушина та викладача “Основ Християнської етики” м. Новомиргород Я.В. Кушнірчука. В ході семінару учням та вчителям було розкрито поняття віри і його місця в житті людини, наголосивши на тому, що в кожної людини своя дорога до храму. Після семінару для учнів 9-11 класів священики провели виховний захід “Дошлюбні відносини”, в якому наголосили на необхідності отримання Божого благословення на шлюб і значенню православної сім’ї.
Інформація про захід висвітлена на сайті ЗОШ І-ІІ ст. с. Велика Виска


Візит в Свято-Миколаївський собор міста Новомиргород

6 березня учні 6 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 м. Новомиргород в контексті викладання “Основ Християнської етики” відвідали Свято-Миколаївський собор міста. В ході уроку священик Миколай Чутора розповів дітям про основні правила поведінки в храмі, значення храму в житті людини та його устрій. Учні отримали можливість доторкнутися сакральних традицій рідного народу, адже православні храми ще з часів Київської Русі є перлинами архітектурних пам’яток і складовими частинами  духовного спадку.
Інформація про захід висвітлена на сайті Новомиргородської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1


Недільна школа для дорослих у Новомиргородському Свято-Миколаївському соборі

9 березня в Свято-Миколаївському соборі м. Новомиргород відбулося перше заняття недільної школи для дорослих, в ході якого прихожани отримали змогу дізнатися про історію утворення Церкви Христової та єретичних вчень, що постійно наносили рани на тілі Боговстановленого суспільства – Церкви. Наприкінці заняття було продемонстровано фільм “Анатомія розколу”, в якому чітко прослідковується найболючіша сторінка історії УПЦ – філаретівського розколу.


Пам'ять про них вічна

11 березня в день визволення міста Новомиргорода від німецько-фашистських загарбників відбувся урочистий мітинг біля пам’ятника воїнам-визволителям у місцевому парку. Вшановуючи пам'ять, всі присутні піднесли молитви до Всемилостивого Бога за всіх полеглиг у війні за нашу Вітчизну. На завершення слово мав настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Миколай Чутора, який відслужив заупокійну літію та наголосив на важливості молитви і пам’яті про полеглих у війні, про подвиг героїв, які віддали за нас своє життя, звільнили нашу землю від запеклого ворога. Молитвою і покладанням квітів учні та вчителі віддали шану героям.
Інформація про захід висвітлена на сайті Новомиргородської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1


Панахида в с. Турія

11 березня в с. Турія було звершено панахиду за загиблими у Великій Вітчизняній війні з нагоди Дня визволення села. Протягом поминального заходу за участі сільського голови О.П. Микитенка, вчителів та жителів села, ієрей Богдан Каплун проголосив проповідь, в якій підкреслив необхідність молитися за мир і спокій у нашій країні, берегти в серцях любов до ближніх і ворогів, па’мятати подвиг наших попередників, що подарували нам мирне небо.