Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 
 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Додатково
Вопрос священнику


Публікації

 

Чудесна історія одного воїна ЗСУ - прихожанина Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Інформація


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page
Новости27.02.2014  Правящие архиереи Кировоградской и Александрийской епархий Украинской Православной Церкви встретились с Главой Кировоградского областного совета

27 лютого в приміщенні Кіровоградської державної адміністрації відбулася зустріч Архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа та Єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа з головою Кіровоградської обласної ради Чорноіваненком О.А.
В ході зустрічі були обговорені суспільно-політична та релігійна ситуації, що склалися на сьогодні в країні та області. Владики висловили занепокоєння в зв’язку з останніми подіями, які відбуваються навколо храмів та монастирів Української Православної Церкви. За дорученням членів Єпархіальних зборів Кіровоградської та Олександрійської єпархій Архієреї передали Олександру Анатолійовичу Звернення від священнослужителів кожної з очолюваних Преосвященними Владиками єпархій з проханням не дозволити переростання суспільно-політичної кризи в релігійне протистояння та запобігти силовому захопленню православних храмів в нашому місті та області.
В свою чергу Олександр Анатолійович запевнив Владик, що докладе максимум своїх зусиль для збереження релігійного миру в області та забезпечення можливості вільного висловлювання кожною людиною своїх релігійних переконань.

Текст звернення:

Голові Кіровоградської обласної ради
Чорноіваненко О.А.

Шановний Олександре Анатолійовичу!

Останнім часом наша Держава пережила один з найскладніших моментів в своїй історії. Гостра суспільно-політична криза призвела до братовбивчого конфлікту та загибелі наших співгромадян. Це велика трагедія для всього народу. Вся наша Церква молиться за упокій душ загиблих, одужання поранених та за мир на землі України.
Водночас занепокоєння викликають і події, які відбулись протягом останніх днів навколо храмів та монастирів Української Православної Церкви. Нині, в ситуації особливої соціальної напруги, все частіше лунають заклики до радикальних дій, у тому числі і до захоплення православних монастирів і храмів.
Як відомо, в ніч з 22 на 23 лютого склалася доволі напружена ситуація довкола Києво-Печерської Лаври, де була реальна загроза її захоплення представниками УПЦ КП. Завдячуючи своєчасним та енергійним діям народних депутатів України П.Порошенка, Л.Драча та в.о. міністра МВС України А.Авакова, а також віруючих людей цього зробити не вдалося. 25 лютого в м. Суми також була спроба захопити Управління Сумської єпархії УПЦ та Кафедральний собор. Почувши тривожний дзвін соборної дзвіниці, народ не дозволив здійснити акт вандалізму. Того ж дня подібна ситуація склалася і довкола найбільшої православної святині Західної України – Свято-Успенської Почаївської Лаври.
Все це говорить про те, що сьогодні є сили, які мають зовсім не мирні наміри і бажають в протизаконний спосіб скористатися ситуацією в державі.
Зважаючи на вище згадане, звертаємося до Вас, члени Єпархіальних зборів – священнослужителі Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви, як до очільника області, з проханням не допустити насильства. Не дозволити переростання суспільно-політичної кризи в релігійне протистояння та захоплення православних храмів в нашому місті і області. Адже в нашій державі кожен має право на вільне висловлювання своїх релігійних переконань та безперешкодне сповідування власних поглядів, а держава є гарантом цих свобод. Ми повинні розуміти, що провокація протистояння на релігійному ґрунті може привести до непередбачуваних наслідків.
Молимося за мир в Україні та закликаємо на Вас Боже благословення.

                   За дорученям Єпархіальних зборів,
                   Голова зборів,

ІОАСАФ,
архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський

 

 Текст звернення Єпархіальних зборів Олександрійської єпархії