Актуально


ЦВІТ ДУХОВНОЇ ВЕСНИ

 

 

 

Радіоефір 2 від 16 березня 2019 р.

Що таке Великий піст? Це скорботний сон чи пробудження душі?  Його духовна сутність та спасительна дія.Чи відноситься покаяльний плач  до моментів радості духовної весни?
На ці та безліч інших запитань дасть відповідь гість радіостудії Священик Андрій Савельєв у своїй пізнавальній проповіді, яка відноситься до циклу проповідей про Великий піст "Цвіт Духовної весни".

 

Цикл проповідей про Великий піст під назвою «Цвіт Духовної весни», який транслюється на Олександрійському міському радіомовленні ознайомить слухачів із найважливішими темами для роздумів, які потрібно піднімати у дні Святої Чотиридесятниці.


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 36-й від 17.03.19.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

  

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свящ. Андрій Афанасенко
"Весна духовна"
 

 Протд. Роман Мельник
«На реках Вавионских» - жалобная песня иудеев о вавилонском плене или наша покаянная песнь о своих грехах?

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости16.01.2014  Свято різдвяної колядки "Славімо Господа" в Новомиргороді

16 січня, з благословення Високопреосвященнішого Іоасафа архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського у м. Новомиргороді відбулося свято різдвяної колядки “Славімо Господа”, що був організований настоятелем Свято-Ільїнського храму протоієреєм Миколаєм Чуторою. В заході взяло участь тринадцять колективів із різних куточків єпархії та різних вікових категорій. Особливістю свята було те, що в ньому взяли участь не лише церковні хори, але й професійні, аматорські. Серед них:
Хор  духовенства Кафедрального собору Різдва Божої Матері м. Кіровоград, керівник протодиякон Іоанн Ганчин;
Хор храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці, с. Коробчино;
Хор храму святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, смт. Голованівськ;
Козацький хор, смт. Голованівськ;
Хор храму на честь пророка Божого Іллі, м. Новомиргород;
Хор храму на честь святого Івана Милостивого, смт. Ольшанка;
Хор храму на честь Вознесіння Христового, м. Бобринець;
Дитячий хор Свято-Успенського храму, смт. Капітанівка;
Хоровий колектив “Вись”, відділу культури Новомиргородської РДА;
Дитячий хоровий колектив Новомиргородської дитячої школи мистецтв;
Хор Свято-Миколаївського собору, м. Новомиргород;
Аматорський колектив, м. Мала Виска;
Аматорський театр, м. Мала Виска.
Окремі номери були представлені дуетом Ніни Матюхіної та Даниїла Чутори, м. Бобринець; у сольному виконанні – номери Анастасії Чутори.
Свято розпочалося вітальним словом Керуючого Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви архієпископа Іоасафа. У своїй промові Владика привітав усіх присутніх зі святами та наголосив на особливій значимості свята Різдва Христового, на його історичних коренях, місці в православній традиції. Відзначивши, що для того, щоб зрозуміти справжнє значення цього свята, ми повинні подумки пройти весь шлях людства від початку творіння світу.
Окремо до глядачів звернулися голова Новомиргородської районної державної адміністрації Шевченко Сергій Анатолійович та голова районної ради Чепіжак Микола Васильович.
Захід пройшов в особливо теплій атмосфері, як наприкінці зустрічі відзначив архієпископ Іоасаф, зауваживши, що тепло і світло людських душ випромінювалося протягом усього свята. Кількість людей була такою, що здавалося, не було яблуку де впасти. Зал районного будинку культури, розрахований на чотириста п’ятдесят місць, не зміг вмістити всіх бажаючих.
По закінченню заходу Його Високопреосвященство, Високопреосвященніший Іоасаф, архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський подякував усім учасникам та організаторам, вручивши відзнаки і висловивши надію, що подібний захід стане щорічною традицією у другому кафедральному місті єпархії.