Актуально


Обласний конкурс для дітей та молоді міста Кропивницького та Кіровоградщини «Давай дружити!» (АНОНС)


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 Хрещення Господнє: істина і міфи

Прот. Іоанн Шемедюк

Хрещення Господнє: істина і міфи 

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости11.01.2014  Благодійний Різдвяний концерт "Архієрейська ялинка"

11 січня в Кіровоградській обласній філармонії вперше в м. Кіровоград відбувся благодійний Різдвяний концерт – «Архієрейська ялинка». Прославити новонародженого Христа прийшли діти з Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю; ЗОШ I-III ступенів №3, Кіровоградської міської ради, Кіровоградської області ім. Олени Журливої; вокальної групи «Атіка», будинку дитячої і юнацької творчості; Недільних шкіл Кіровограда і молодь Молодіжного відділу Кіровоградської єпархії. Всіх, хто виступав на святі, було майже сто чоловік. На святковий вечір були запрошені діти з фізичними вадами та особливими потребами і діти сироти. Свято слухали діти з УТОС, а також з сурдоперекладачем за святковим дійством спостерігали діти з УТОГ. Діти на свято були запрошені з Маловисківського, Новоукраїнського, Новоархангельського, Новомиргородського і Кіровоградського районів, а також міста Кіровоград. Всіх слухачів і спостерігачів – близько триста дітей.
Біля входу в Кіровоградську філармонію дітей зустрічали ростові ляльки з старих добрих мультфільмів – Чебурашка, крокодил Гена, Буратіно і Кіт Сметанкін. Вони проводили дітей до гардеробу і потім розсаджували по місцях. Святкове дійство розпочали ведучі з подяки всім, хто долучився до приготування вечора. Потім почалася сама вистава із зустрічі двох друзів, один з яких не вірив у Різдво Христове. Хлопці знаходять машину часу і подорожують в просторі до часів народження Месії. Ось вони бачать трьох царів, які подорожують до вертепу з Христом младенцем, спілкуються з пастушками, які перші від ангелів почули Благу звістку про народження надзвичайної Дитини. По цьому вони побачили три дерева: маслину, пальму і ялинку. За смирення ялинки ангел зробив її символом Різдва. Всі ці дійства супроводжувались співами і танцями. Потім друзі потрапляють знову в Кіровоград у наші дні і йдуть по своїх домівках глибоко віруючими людьми. На свято також завітали колядівники – хор священнослужителів Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці та архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф – з його благословення і відбувалася ця захоплююча і неповторна Різдвяна казка. В знак своєї любові діти Владиці вручили пам’ятний значок «Різдвяний ангел», а архієпископ Іоасаф в своєму слові подякував діткам за хорошу підготовку святкового дійства. Адже найменшій учасниці свята виповнилося тільки три роки. Вкінці свята від Владики Іоасафа кожен отримав солодкий подарунок.