Актуально


ЦВІТ ДУХОВНОЇ ВЕСНИ

 

 

 

Радіоефір 2 від 16 березня 2019 р.

Що таке Великий піст? Це скорботний сон чи пробудження душі?  Його духовна сутність та спасительна дія.Чи відноситься покаяльний плач  до моментів радості духовної весни?
На ці та безліч інших запитань дасть відповідь гість радіостудії Священик Андрій Савельєв у своїй пізнавальній проповіді, яка відноситься до циклу проповідей про Великий піст "Цвіт Духовної весни".

 

Цикл проповідей про Великий піст під назвою «Цвіт Духовної весни», який транслюється на Олександрійському міському радіомовленні ознайомить слухачів із найважливішими темами для роздумів, які потрібно піднімати у дні Святої Чотиридесятниці.


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 36-й від 17.03.19.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

  

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свящ. Андрій Афанасенко
"Весна духовна"
 

 Протд. Роман Мельник
«На реках Вавионских» - жалобная песня иудеев о вавилонском плене или наша покаянная песнь о своих грехах?

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости04.11.2013  Высокопреосвященнейший архиепископ Иоасаф посетил Гайворонское благочиние

4 ноября 2013 г., в праздник Казанской иконы Божией Матери, Высокопреосвященнейший Иоасаф, архиепископ Кировоградский и Новомиргородский посетил Гайворонское благочиние, где в Свято-Димитриевском храме с. Завалье совершил Божественную Литургию.
Его Высокопреосвященству сослужили:
- руководитель информационно-просветительского отдела Кировоградской епархии, протоиерей Роман Кондратюк;
- благочинный храмов Гайворонского округа, протоиерей Александр Миронов;
- благочинный храмов Ульяновского округа, протоиерей Валентин Шевчук;
- благочинный Кафедрального собора Рождества Пресвятой Богородицы г. Кировограда, протоиерей Владимир Кашлюк;
- настоятель Свято-Димитриевского храма, протоиерей Василий Бодак;
- многочисленное духовенство Гайворонского и Ульяновского районов, а также областного центра.
Строительство Свято-Димитриевского храма в с. Завалье было начато в 2005 году и на сегодняшний день еще продолжается. Богослужения совершаются в цокольном помещении храма.
По окончании Божественной литургии был совершен молебен перед Казанской иконой Божией Матери.
По окончании молебна были возглашены уставные многолетия, после чего Владыка Иоасаф поздравил многочисленных прихожан с праздником в честь Казанской иконы Божией Матери. В своем слове Его Высокопреосвященство, в частности, отметил:
«Совершая молитву пред Ее ликом, наш мысленный взор невольно уносится в то непростое и страшное смутное время, ставшее достоянием не только страниц книг и школьных учебников, но и духовным богатством нашего славного Отечества. Сколько списков было сделано с этого  святого образа! Сколько благословений излилось через них на многие поколения наших людей! Сколько утешений и реальной помощи получают молящиеся на протяжении многих веков во время народных бедствий и тяжелых испытаний! Поэтому не будет преувеличеснием сказать, что вера в милость Пресвятой Богородицы в Ее чудотворном образе Казанском стала неотъемлемой частью национального сознания нашего народа.
И сегодня, прославляя и благодаря этот чудный образ, некогда найденный на пепелище города Казани, мы продолжаем надеяться на то, о чем говорится в Кондаке сегодняшнего праздника: Источает нам неоскудные милости Пречистая Богородица, предваряет на помощь и избавляет от великих бед и зол благонравныя и богобоящияся рабы Своя»
.
В завершение богослужения всем собравшимся в благословение были вручены иконки святого апостола Андрея Первозванного.
Также в ходе своего визита в Гайворонский район правящий архиерей посетил самый древний деревянный храм района (1892 г.) в честь святых Космы и Дамиана  в с. Сальково, где ознакомился с жизнью прихода и пообщался с представителями православной общины храма.