Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 
 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Додатково
Вопрос священнику


Публікації

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Інформація


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page
Новости27.11.2022  Особливий день у житті Кіровоградської єпархії (+ВІДЕО)

27 листопада 2022 р. назавжди залишиться у серцях священників і віруючих Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви днем винятково пам’ятним та знаменним. Цього дня у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбулася Божественна літургія, яку очолив вікарій Київської Митрополії Української Православної Церкви Високопреосвященніший Іоасаф, митрополит Васильківський. Владиці Іоасафу співслужили новопризначений Правлячий архієрей Кіровоградської єпархії Високопреосвященніший Миколай архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський, священнослужителі Кафедрального собору та духовенство єпархії.
За богослужінням підносилися молитви за мир в Україні.
По закінченні Літургії древній храм поринув у особливу духовну атмосферу, адже віряни, не стримуючи потоки своїх сліз, слухали прощальну проповідь свого попереднього архіпастиря Високопреосвященнішого митрополита Іоасафа. У своєму слові Владика Іоасаф, на прикладі Евангельської розповіді про милосердного самарянина, котра читалася за богослужінням у цей Воскресний день, вкотре закликав паству бути добрими, щиросердними, милостивими та люблячими один до одного; стояти непохитно у вірі та вірності Церкві; бути стійкими в молитвах та християнських подвигах. Архієрей подякував духовенству за всі труди, висловив вдячність хору, причту церковному та всім віруючим за молитви й спільну працю на благо Святої Церкви, а також щиро попросив прощення за свої провини, котрі він, як людина, міг вчинити під час свого архіпастирського служіння. Потім Владика Іоасаф зачитав Указ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія щодо рішення Священного Синоду Української Православної Церкви про призначення нового Керуючого Кіровоградською єпархією – архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Миколая та представив всім присутнім новопризначеного архіпастиря. На молитовну згадку про сьогоднішню подію митрополит Іоасаф вручив Правлячому архієрею дикирій і трикирій.
У свою чергу Владика Миколай подякував митрополиту Іоасафу за теплі слова підтримки та братські побажання на ниві служіння в числі Єлисаветградських архіпастирів, а також розкрив для віруючих сутність архіпастирського служіння, як батьківства.
В кінці богослужіння митрополит Іоасаф востаннє благословив свою паству, проливаючи сльози вдячності за всіх людей, яких Господь послав за ці роки святительського служіння.