Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости25.07.2022  Тренінг «Любов у дії. Люблячі батьки, які вони?» (+відео)

24 липня сімейний відділ Кіровоградської єпархії провів тренінг «Любов у дії. Люблячі батьки, які вони?». 
Учасники заходу вчилися таким стосункам зі своїми дітьми, які б дозволили 
останнім відчувати любов батьків, виростати гармонійними особистостями, які не мають заниженої самооцінки та не бояться брати на себе відповідальність.
Слова подяки учасників тренінгу:
Сердечно благодарю батюшку Сергия за тренинг! Сказанное батюшкой на тренинге заставляет кардинально переосмыслить отношения с детьми! И это в свою очередь - замечательно! Ведь с этой минуты есть возможность строить здоровые и счастливые взаимоотношения! Да, мы не застрахованы от ошибок, как и во всех сферах нашей жизни. Уже вчера, тут же, после тренинга, в конфликтной ситуации с сыном я почувствовала горечь и беспомощность, поняла, что нужно время, старание и терпение, чтобы изменить стереотипное отношение.
В этой ситуации я получила бонус к тренингу - практическое занятие от батюшки!  В тот момент, когда мы с сыном сидели оба уже в слезах, я не видела выхода, просто чувствовала как нарастает гнев в первую очередь на свою беспомощность и на сына. Батюшка появился, как добрый волшебник, и несколькими словами и действиями вернул улыбку и уверенность в себя моему сыну! А я, как ученик, ещё плохо усвоивший урок, с восхищением наблюдала, как батюшка на деле применяет только что сказанное....
Батюшка Сергий! Нет слов выразить благодарность за Ваши труды! Благодарю Бога за мудрого пастыря и возношу теплые молитвы ко Господу за Вас батюшка и Вашу семью! С радостью жду следующие проповедь, беседу, тренинг, семинар....
Надежда Єфремова
Хочу поділитися своїми враженнями від вчорашнього тренінгу, який підготував для нас наш батюшка Сергій. Вже вкотре переконалась, що тренінги батюшки відрізняються один від одного не лише тематикою, а й формою проведення! Дуже корисна інформація, цікавий виклад, жвава бесіда з аудиторією, запитання слухачів говорить про те, що все сказане батюшкою мало відголосок в серцях учасників тренінгу. В кінці були надзвичайно цікаві жваві ігри, члени сімей грали один з одним і було цікаво спостерігати за здоровими спортивними змаганнями! Вболівальники щедро дарували свої оплески командам! Від'їджати не хотілось! Підсумовуючи скажу, ми поїхали з тренінгу втомлені, щасливі, завантажені  знаннями і окрилені надією будувати люблячі відносини в наших сім'ях. А сім'я - це мала Церква! Батюшка Сергій, від всього серця - ДЯКУЄМО!
Валентина Ногіна
Хочу подякувати батюшці Сергію за організацію вчорашнього тренінгу! Нас вчать фізиці, хімії в школі,своїй спеціальності- в подальшому в коледжі чи ВУЗІ, але, практично, ніде не вчать бути люблячими батьками, хоча це в житті надважливо, так як від цього залежить наше майбутнє і  наша «впевнена» старість. Для вчорашнього тренінгу батюшці довелось перелопапити масу книг, переосмислити їх і запровадити в практичне життя - а це величезна проведена робота. Дякуємо, що з любов’ю до нас, ділитеся корисною інформацією,  приводите приклади, як це використовувати в практичних ситуаціях в житті, знайомите з науковою літературою - як завжди, показуючи нам шлях по якому рухатися. Так, в кожного цей шлях буде свій, неповторний, нелегкий, але цікавий! Хочеться всім побажати радості і щастя від спілкування з нашими дітками!
Таня Назаренко