Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости22.03.2022  Чин погребіння Ігнатенка Володимира Володимировича

22 березня в Хресто-Воздвиженському храмі с. Перегонівка відбулося відспівування новоспочилого раба Божого Володимира Володимировича Ігнатенка. З благословення Високопреосвященнішого митрополита Іоасафа, чин похорону очолив благочинний Маловисківського округу прот. Олександр Хомич у співслужінні настоятеля місцевого храму свящ. Павла Мельника та настоятеля Іоанно-Богословського храму смт Голованівськ прот. Петра Франчука. Перед початком погребіння свящ. Олександр виголосив проповідь та зачитав співчуття від імені митр. Іоасафа: «Дорогі брати та сестри! З глибоким сумом в душі мною було сприйнято звістку про кончину Володимира Володимировича Ігнатенка. Приношу свої щирі співчуття рідним і близьким покійного.
Скорботна звістка про розставання завжди наповнює душу сумом, але ми, християни, віримо, що Бог не є Богом мертвих, а живих, і в Нього всі живі (Лк. 20, 38).
Свята Православна Церква, твердо віруючи в ці непогрішні слова Спасителя, завжди привселюдно сповідує незаперечну істину, що зі смертю людини життя її не припиняється. Що ми бачимо вмираючим? Тільки тіло, яке взято з землі і знову повертається в землю. Плоть зотліває і повертається в прах, а сама по собі людина, з усіма своїми почуттями і зі своєю безсмертною душею, продовжує жити, переходячи тільки з цього світу в світ інший, потойбічний. Отже, спілкування між живими і мертвими смертю не руйнується, а продовжує існувати.
У нашій пам'яті Володимир Володимирович залишиться в першу чергу як працелюб, як трудівник на своїй рідній землі. Разом з тим він був православною людиною і цей храм, в якому ми стоїмо, свідчить про те, що він дбав не тільки про хліб насущний для своїх земляків, але і про хліб для душі. Володимир Володимирович дбав про будівництво цього храму та був його меценатом і благодійником.
Я особисто був добре знайомий з покійним і прекрасно знаю, якою доброю, щирою, розумною і доброзичливою людиною він був. Багатьом він допоміг добрим словом, прикладом, особистою участю, нікого не залишаючи без уваги. Про це краще за будь-які слова говорите всі ви – тут присутні, хто прийшов сьогодні попрощатися з ним і помолитися за упокій його душі.
Володимир Володимирович покинув земний світ гідною людиною, своїми трудами залишивши глибокий слід в пам'яті своїх односельчан. Ми повинні пам'ятати його добрі справи, його чуйне серце і в наших молитвах завжди взивати до Господа, щоб він упокоїв його душу в «селениях праведных». Піднесімо, дорогі браття і сестри, молитву нашу до Бога і від усього серця взиваймо: «Со святыми упокой, Христе, душу раба Твоего новопреставленного Владимира, идеже несть болезнь, ни печаль, ни воздыхание, но жизнь безконечная».
З молитвою і світлою пам'яттю про покійного, Іоасаф, митрополит Кіровоградський і Новомиргородський».
Поховано Володимира Володимировича на місцевому кладовищі.