Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости03.03.2022  Рішення Єпархіальної ради від 03 березня 2022 року

Третього березня в Управлінні Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви, під головуванням Високопреосвященнішого Іоасафа, митрополита Кіровоградського і Новомиргородського, відбулося розширене засідання Єпархіальної ради, в якому взяли участь секретар Кіровоградської єпархії прот. Роман Кондратюк, секретар митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа протд. Іоанн Ганчин, благочинний храмів Кіровоградського округу, намісник Свято-Єлисаветинського чоловічого монастиря архім. Мануїл (Задніпряний), духівник Свято-Єлисаветинського чоловічого монастиря архім. Боголєп (Коротєньков), благочинний Кафедрального собору Різдва Божої Матері прот. Миколай Чепура, ключар Спасо-Преображенського Кафедрального собору прот. Іоанн Шемедюк, ключар Свято-Покровського храму прот. Андрій Толубець, ключар Свято-Успенського храму прот. Сергій Новак, клірик храму Благовіщення Пресвятої Богородиці та голова Молодіжного відділу Кіровоградської єпархії прот. Іоанн Верескун. Після детального обговорення ситуації, що склалася в Україні на сьогоднішній день, члени Ради прийняли наступні рішення:
1. В умовах, коли в Україні лютує війна, Церква, Главою якої є «Бог миру та любові» (2 Кор. 13, 11) не може мовчати. Тому ми засуджуємо військове вторгнення РФ та закликаємо припинити бойові дії проти України.
2. Продовжити посилені молитви за українську владу, військо та народ, звершуючи в храмах єпархії щоденно у визначений час особливі молебні.
3. В усіх храмах Кіровоградської єпархії найближчим часом зачитати Звернення Синоду Української Православної Церкви від 28 лютого 2022 року.
4. Акцентувати увагу на рішенні, прийнятому Єпархіальною радою 25 лютого поточного року, про надання духовної, матеріальної та психологічної допомоги військовим, бійцям тероборони, біженцям та переселенцям.
5. Зберігати по можливості цілодобово відкритими укриття в підвальних приміщеннях тих храмів, де це дозволяє конструкція та де вони облаштовані для цього.
6. В умовах війни, деякі, користуючись нашою спільною бідою, штучно нагнітають агресію проти Української Православної Церкви та шукають всілякі причини для посилення розбрату всередині країни. Сьогодні ми маємо згуртуватися проти зовнішньої біди, яка прийшла в Україну, а не робити ворога зі свого брата всередині нашої держави. Не можна піднімати ті питання, які можуть породити розбрат та нестабільність. У зв’язку з цим, задля запобігання провокацій на релігійному ґрунті, рекомендуємо настоятелям призупинити поминання імені Святішого Патріарха Кирила за богослужіннями в храмах Кіровоградської єпархії. Просимо всіх вас зберігати любов та мир між собою. Бо тільки в єдності наша сила! Пріоритетом для всіх нас на сьогодні є єдине – закінчення війни! На все інше настане свій час…
7. Звернутися зі словом втіхи до тих, хто впав в паніку та внутрішній розпач, наголошуючи, що запорукою зовнішнього миру є мир внутрішній, який дарується Богом! «Залишаю вам мир, мир Свій даю вам! Я даю вам не так, як дає світ. Серце ваше нехай не тривожиться, ані не лякається!» – втішає нас Господь (Ін. 14, 27). В обіймах страху людина зустрічається з небезпекою забути, що з нею Господь, що тільки Він може її захистити, проводячи дорогою страждань і випробувань. В полоні страху людині легко почати ненавидіти, проклинати, ображати, сквернословити… Але ми знаємо, що ненависть не може привести до перемоги та на ній не побудуєш справжній мир. Тому потрібно в першу чергу зберігати мир в наших серцях, і тоді в них народиться щира молитва до Бога за нашу багатостраждальну Батьківщину.