Актуально
Кировоградская епархия в фейсбук
Молитвы во время эпидемии
СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я
Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину
У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика.
"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"
Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.
"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"
Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.
ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії
МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31
Телефон працює з 9:00 до 19:00
Публікації
Інформація
11.10.2021 | Община Свято-Успенського храму здійснила паломництво-екскурсію до Одеси |
9 жовтня Община Свято-Успенського храму здійснила паломництво-екскурсію до Одеси. В першу чергу віруючі відвідали Свято-Успенський Патріарший чоловічий монастир. Архітектура величного Собору освяченого на честь ікони Божої Матері «Живоносный Источник», його гармонічний розпис, поклоніння мощам преп. Кукши Одеського, монастирська тишина і молитва, відвідування чернечого кладовища задали відповідний духовний ритм нашій мандрівці. Другим церковним оазисом на нашій дорозі став Свято-Успенський Кафедральний Собор, де знаходяться чудотворна Касперовська ікона Божої Матері та останки св. прав. Іони Атаманського. Образ і приклад життя подвижника для паломників видався близьким і затребуваним. На це є мінімум дві причини. Перша - це святий, який жив сімейним життям. Біля раки його мощей знаходиться короткий опис життя угодника Божого, яке завершується тим, що він мав багато діток і внуків. А основним контингентом, якій відвідує храми є якраз сімейні люди зі своїми родинними радостями і болями. Друга - захист чистоти Православної віри і боротьба з розкольницькою церковною структурою обновленців, яка покровительствувалася тогочасною владою - були важливими складовими служіння святого Іони. В сучасному релігійному житті України, коли легалізується розкол - це гучномовний приклад відданості і вірності історичній Православній Церкві, в лоні якої більшість українців хрестилася та духовно окормляється.
Далі пілігрими направилися до узбережжя Золотого берегу, де помилувалися красою і силою вод Чорного моря. Екскурсійним елементом поїздки стали відвідини Одеського археологічного музею та морського вокзалу.
Подякувавши Богу, наситившись і духовно, і душевно, втомлені , але дуже щасливі паломники поверталися до свого рідного міста, ділячись своїми емоціями і враженнями.
|
|
© 2013 Усі права застережено