Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 


Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости11.09.2021  Літній дитячий табір для дітей з особливими потребами

З благословення Високопреосвященного Іоасафа, митрополита Кіровоградського і Новомиргородського, та при фінансовій підтримці голови Підвисоцької територіальної громади Віктора Олександровича Лозінського, 29 серпня 2021 року з Новоархангельської автостанції вирушив великий комфортабельний автобус, на борту якого знаходилось 32 дитини з особливими потребами та їхні батьки. Автобус рухався назустріч  теплому сонцю та Азовському морю для проведення дитячого табору "Стежина добра".
   Не дивлячись на те, що дорога тривала понад 10 годин, вона виявилася досить легкою і не напруженою. Херсонщина зустріла новоархангельських туристів теплим сонцем. Колектив одного з кращих пансіонатів Арабатської стрілки вітав діток біля самих воріт, адже дуже приємно, коли на тебе так чекають.
   Після розселення в кімнатах класу "люкс" відпочиваючих чекало тепле море, теплі і яскраві басейни, а хтось міг просто насолоджуватися місцевим красивим пейзажем та дихати морським повітрям.
   Попереду було багато насичених цікавими подіями днів. Життя в таборі проходило різноманітно та захоплююче. Це і екскурсії до цілющих джерел, теплі гейзери, Сиваські озера з їхніми відомими на весь світ "грязями" та дуже солоною водою, Аквапарк з розмаїттям водних атракціонів, проведення цікавого квесту з нагородженням переможців - всіх подій просто не перерахувати. А особливо важливими для дітей та їхніх батьків були молитви за здоров’я в місцевій каплиці.
Але наприкінці тижня в Азовському морі з'явилась дуже велика кількість медуз, які просто заважали купатись, а температура повітря почала знижуватись. Тому було прийнято рішення, на запрошення голови Коблівської громади та при фінансовій підтримці Колесніченко Сергія Володимировича, їхати в сторону Чорного моря.
Гідрометцентр мав рацію - в Коблево дійсно температура повітря була набагато вищою, а море - чистим і майже без медуз. Вдень діти відпочивали на пляжі та занурювалися в чисту морську воду, а ввечері брали участь у турнірі, який був проведений у місцевому тирі.
   Тиждень активного відпочинку промайнув, як один день.
   Для дітей з особливими потребами православний табір - це місце, де їх приймають і люблять, де вони можуть проявити себе і навчитись чомусь новому. Для батьків - велике підбадьорення бачити, як інші родини проходять через такі ж випробування, поділитись досвідом і поспілкуватися найбільше саме з матусями, які зрозуміють їх, як ніхто інший.