Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 


Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости29.08.2021  Сімейно-юнацький табір «Вершина 21»

Цьогоріч у серпні по благословінню Висопреосвященнішого митрополита Іоасафа у Карпатах відбувся сімейно-юнацький табір «Вершина 21».
Табір «Вершина» - це не є табір у класичному розумінні з його розвагами і драйвом. «Вершина» - це церковний табір, який переслідує свої цілі і тому він в першу чергу є духовним досвідом, або така собі  «Церква серед гір». Головне в ній - духовні практики і тренінг. Все інше - захоплення від гір, варіння їжі на багатті, купання в гірських прохолодних річках і інше - це лише приємний бонус.
Що це за духовні практики? Зранку і вечором, після уставних текстових молитв,  один з учасників читає молитву від себе, а інший виголошує проповідь. Даний досвід відкриває можливість підібрати саме ті  слова, які можуть висловити для Бога досвід саме мого життя. Дана практика була особливістю благочестя у житті Православної церковної общину, яку очолював митр. Антоній Сурожський (Блум).
Виголошення проповіді дає можливість з іншими поділитися тим, що тебе захоплює в християнстві. Також може стати для когось хорошим митиватором до змін на краще.  
Графік з проповідями і молитвами учасники «Вершини» побачили раніше і вже почали підготовку до формування своїх проповідей і молитви, попередньо отримавши алгоритм/інструкцію по написанню проповіді і молитви.
 
Цього року тренінг був присвяченій темі  «Як говорити з дітьми щоб вони слухали, і як їх слухати, щоб вони хотіли з нами говорити». Даний курс досить вдало розкриває на практичних прикладах християнську формулу «любити грішника, а ненавидіти гріх». Запропонована модель батьківства вибудовує довірливі стосунки між поколіннями, що дає можливість дитині відчувати себе такою особистістю, чий внутрішній світ є предметом зацікавлення і турботи батьків.
свящ. Сергій Новак
 
Дорогие друзья, хочу поделиться с Вами, людьми , которые порадуются за нас всех.
Было физически тяжело, зато морально очень спокойно, легко , весело. Увидели неописуемые красоты природы - в нетронутой цивилизацией природе чувствуешь себя как будто в Эдеме. 
Опыт общения друг с другом в трудностях , неудобствах - КОЛОССАЛЬНЫЙ - приятно , что все участники Вершины 2021 показали свои наилучшие качества души!!!!!! Все старались служить друг другу - очень духовный климат был в коллективе. 
Батюшка , как организатор ,продумал все до мелочей   - везде чувствовалась забота об участниках лагеря . Очень ценные знания дал нам всем. 
 Матушка Алёна была не только крепкой помощницей для отца Сергея, она была источником хорошего настроения для каждого из нас. 
Это самая лучшая Вершина из тех , которые были. 
Кто не боится трудностей в плане комфорта - всем советую попробовать хотя разок такой поход.
Наташа Гилевая 
 
Каждый год приезжая в Карпаты, ловлю себя на мысли , что это последняя моя «Вершина», потому что каждый год для меня есть физически сложным, т.к. я человек, который привык к комфорту. Человек, который понимает, что у него есть могучие стены в форме дома, что все удобства под рукой. В Карпатах, даже обычный дождь может подпортить настроение, потому что от него ты уже обычным образом не спрячешься. Что уже говорить о приеме пищи, поход в душ? Но все это меркнет по сравнению с тем, какое моральное удовольствие ты получаешь. Благодаря таким условиям ты видишь какой человек немощный перед стихией природы и могуществом гор. Именно в такой среде каждый человек показывает свою сущность. Но благодаря таким поездкам, ты можешь открыть для себя мощнейшие знания , которые помогут любому человеку в жизни вне зависимости от возраста. Этот год , несмотря на все трудности трёхдневного перехода и местами погодных условий, выдался на удивление лёгким. Это в первую очередь зависит от морального настроения окружающей тобой общины. Именно в такие моменты понимаешь, насколько мы все дружны когда мы вместе. Боль и усталость пройдут , а эмоции и знания останутся на всю жизнь . С удовольствием хочу поделиться с вами своими мыслями и предлагаю всем ездить в такие поездки. Не хочу говорить, что будет легко, что погода будет идеальная если поедете, а условия жизни будут как в Европе. Везде есть свои трудности. Но даже в этом ты можешь найти плюс и проверить самого себя на прочность, выдержу, терпения и любви к ближнему. Благодарю всех организаторов этого лагеря. Спасибо, за возможность открывать для себя что-то новое. Благодарю всех , кто был эти 8 дней рядом. Лагерь «Вершина» даёт новое дыхание на целый последующий год.
Алексей Гилевой