Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 
 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Додатково
Вопрос священнику


Публікації

 

Чудесна історія одного воїна ЗСУ - прихожанина Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Інформація


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page
Новости01.07.2021  Православний табір на морі «Стежина Мрій»

З 22 по 30 червня,  з благословення митрополита Кіровоградського та Новомиргородського Іоасафа, дитячий православний табір "Стежина Мрій"  вшосте був організований на берегах Азовського моря. Кожного року дітлашня їде на відпочинок для того щоб отримати незабутні враження, дізнатися щось нове,  поспілкуватися з дітьми різного віку та, найголовніше, – пізнати та зрозуміти присутність  Бога у житті людей.
Кожний день починався та закінчувався молитвою. Після закінчення ранкового та вечірнього правил учасники табору читали свою молитву та виголошували  проповідь. Дана духовна практика дає можливість учасникам табору навчитися підбирати правильні слова для висловлення свого життєвого досвіду у спілкуванні з Богом та змогу поділитися з іншими своїми знаннями зі Святого Письма. В період цієї зміни було проведено 2 мистецьких вечори, майстер-клас та квест для дітлахів. Відкриття та закриття зміни дає змогу "розгулятися" дитячій творчості. Пісні, веселі та моральні сценки, танці, пародії - все це придумують діти та їх капітани. Акцент таких заходів ставиться на вмінні дітей працювати у команді, розкритті акторських і ораторських навичок учасників та вмінню радіти за успіхи іншої команди.
 В цьому році діти мали змогу насолодитися прогулянкою на катері по озері Сиваш, побачити незабутню красу  природи та почути від екскурсовода цікаві факти про рослинний і тваринний світ цього природного комплексу. Теплий бриз, висока швидкість,  годування зголоднілих птиць та купання в солоному озері подарувало дітям щасливі моменти та незабутні враження.
Наш табір не може відбутися без участі у Божественній Літургії. У недільний день учасники табору відвідали храм та взяли участь у Святій Літургії - Таїнствах Сповіді та Причастя. Дітки помолившись, поставивши свічку змогли повністю присвятити цей день Богу.
Дельфінарій - місце, де кожна людини зможе відволіктись від проблем. Дивлячись на прекрасних створінь, яких створив наш Господь, ми знаходимо спокій та відчуття чогось прекрасного, такого, через що можна зрозуміти всю могутність та прекрасну природу нашого Творця.  
Аквапарк - місце сміху та веселощів. У цьому середовищі є  все, що  необхідно кожній дитині: басейн,  круті гірки,  друг компаньйон з яким готовий разом підкорити всі гірки в аквапарку та відчуття релаксації від насиченого різними подіями життя.
Справді, наш табір дарує незабутні враження та все необхідне для комфортного перебування, починаючи від комфортабельного номера, закінчуючи корисною та смачною їжею. А найголовніше - діти стають відповідальними та самостійними. Поїздка діток без батьків допомагає зрозуміти першим, як насправді вони люблять останніх.
Капітан загону «Insta belivers» Олексій Гілєвой.