Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 
 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Додатково
Вопрос священнику


Публікації

 

Чудесна історія одного воїна ЗСУ - прихожанина Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Інформація


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page
Новости22.06.2021  Митрополит Іоасаф звершив архіпастирський візит у с. Підвисоке (+Відео)

22 червня 2021 року, у день 80-х роковин початку Великої Вітчизняної війни, Високопреосвященніший Іоасаф, митрополит Кіровоградський і Новомиргородський, звершив архіпастирський візит у село Підвисоке Новоархангельського благочинного округу.
На запрошення голови Підвисоцької ОТГ Голованівського району Кіровоградської області Лозінського Віктора Олександровича Владика Іоасаф звершив освячення відремонтованого адміністративного приміщення об'єднаної територіальної громади. На молитовну пам'ять про цю подію Правлячий архієрей вручив голові та працівникам адміністрації ікони Пресвятої Богородиці.
Також цього для митрополит Іоасаф звершив освячення каплиці на честь святого великомученика Георгія Побідоносця та пам'ятного меморіалу на місці захоронення загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни. Каплиця на цьому особливому місці була зведена трудами та стараннями Віктора Олександровича Лозінського та територіальної громади.
В кінці освячення Владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом, у якому привітав всіх з таким визначним днем в історії поселення.
В благословіння за труди на славу Святої Церкви Правлячий архієрей удостоїв Віктора Олександровича високої єпархіальної нагороди – медалі святої праведної Єлизавети, матері Іоанна Хрестителя, а Марахівському Миколі Дмитровичу вручив Архієрейську грамоту.
Згодом відбувся церемоніальний захід, приурочений освяченню каплиці та роковинам початку ВОВ.
Після виступів та привітань митрополит Іоасаф звершив заупокійну літію за спочилих воїнів та виголосив слово, згадавши подвиги військовослужбовців, учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни.
В кінці Владика та всі присутні поклали квіти до пам'ятника загиблим воїнам. А на згадку про архіпастирський візит священики роздали присутнім іконки Пресвятої Богородиці з благословінням митрополита Іоасафа.
В ході візиту митрополит Іоасаф побував також в с. Небилівка, де будується новий храм. Владика ознайомився з ходом будівельних робіт та оговорив з меценатом будівництва Залізко Миколою Яковичем подальші кроки в завершенні зведення храму.