Актуально
Кировоградская епархия в фейсбук
Молитвы во время эпидемии
СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я
Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину
У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика.
"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"
Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.
"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"
Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.
ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії
МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31
Телефон працює з 9:00 до 19:00
Публікації
Інформація
15.06.2021 | Митрополит Іоасаф, духовенство та віруючі Кіровоградської єпархії УПЦ взяли участь у молитовному стоянні в Києві (+ВІДЕО) |
Понад 20 тисяч віруючих і духовенство з різних єпархій Української Православної Церкви звершили молитовне стояння біля Верховної Ради України та Адміністрації Президента, аби засвідчити свою приналежність до УПЦ та захистити канонічну Церкву від антиконституційних законів і дискримінації. Віряни передали народним депутатам і Президенту звернення з двома законопроектами для скасування антицерковних законів №2662-VIII (закон про примусову зміну назви Церкви) і 2673-VIII (закон для церковних рейдерів), які були прийняті за часів попередньої влади.
Ініціатори мирної акції, якими, нагадаємо, виступили учасники громадського об’єднання вірян УПЦ “Миряни”, зазначили: «Тисячі парафіян УПЦ страждають від порушення прав, розпалювання ненависті і захоплень храмів. Не останню роль в цих процесах зіграли антицерковні закони. Віруючі УПЦ обурені не тільки тим, що ці закони взагалі були прийняті, але і тим, що новий Президент і парламент так і не позбулися цієї спадщини режиму П. Порошенка. Закони досі діють. Права УПЦ порушуються, тоді як іншій конфесії, також створеної за Порошенка, державні органи всіляко сприяють всупереч Конституції».
Після передачі звернення народним обранцям тисячі вірян і духовенство УПЦ з молитвою вирушили до Офісу Президента, де передали своє звернення до гаранта Конституції.
До віруючих, які принесли мільйон підписів з вимогою зупинити утиски УПЦ і скасувати антицерковні закони, вийшов представник Адміністрації Президента, який повідомив, що передасть звернення у секретаріат.
Як повідомив архієпископ Миколай, заяву віруючих прийняли і зареєстрували, залишається сподіватися, що влада України дослухається до голосу вірних Української Православної Церкви. Насамкінець Владики подякували вірянам, особливо тим, які подолали заради цього сотні кілометрів, що зібралися за соборною молитвою, аби молитовно звернутися до влади із закликом.
За матеріалами Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ.
З документами можна ознайомитися за посиланням.
|
|
© 2013 Усі права застережено