Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 
 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Додатково
Вопрос священнику


Публікації

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Інформація


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page
Новости15.11.2020  Мощі мученика-священика храму с. Крутеньке Голованівського благочиння

Ця історія розпочиналася ще в 2017 р!
9 липня в склепі, який знаходиться під храмом св. ап. Іоанна Богослова, були знайдені нетлінні останки священика. Його тіло, священицькі одежі і навіть частина Святого Євангелія були нетлінні, з лівої сторони голови у виску був металевий прут від вил, який пробив череп! Напевно Всемилостивий Господь всіх випробовує часом, адже до літа поточного року, ніхто не знав ні ім'я ні життя цієї людини!
Духовенство Голованівського р-н та віряни , котрі приїхали до храму, звершили у склепі заупокійне богослужіння і перенесли останки батюшки у храм. На цьому етапі все закінчилося!
Як говорив о. Іоанн Крестьянкін : "У Бога все буває вчасно, особливо для тих хто вміє чекати", так сталося і в нашому випадку.
Купа книг, листів, сторінок, архівних полиць з документами, все це дало свій результат!
І ось завершилося! Наш алтарник Володимир в різних куточках нашої країни, в архівах міст: Камянця-Подільського, Хмельницька, Вінниці та Києва з допомогою добрих та небайдужих людей натрапив на документи, котрі вказували на одну особу!
Попередньо була проведена судово-медична експертиза, яка дала поштовх і багато фактів, завдячуючи яким можна було орієнтуватися! В архівах в Подільську було встановлено ряд священнослужителів, які були настоятелями нашого храму до революції, один з них наймолодший, ієрей Леонтій (Горохолинский) був другим настоятелем храму після його побудови. По закінченню Київської духовної семінарії 2-го розряду саме він був призначений викладачем церковно-прихідської школи у с. Крутеньке та настоятелем храму ап. Іоанна Богослова! Відомо також, що він був вбитий в 1919 р. тижнем раніше за нині прославленого священномученика Миколая Іскровського! Земне життя батюшки було дуже коротке, на час своєї кончини йому було всього 26 років.
По благословінню Високопреосвященнішого Іоасафа митрополита Кіровоградського і Новомиргородського 14 червня 2020 р. у день собору всіх святих після Божественної Літургії відбулось переоблачення нетлінних останків ієрея Леонтія, за участі настоятеля храму ієром. Афанасія (Зубко), насельників Одеського Свято-Іллінського монастиря архім. Неофіта (Гончаренко), архім .Іоанна (Гончаренко) та священників Олександрійської єпархії прот. Євгенія Гуменюка та прот. Ігоря Терези, по завершенні була відслужена заупокійна панахида, після чого чесні останки були покладені в тимчасову раку, а 14 липня поточного року була привезена нова рака від благодійника, в якій донині лежать мощі.
На сьогоднішній день, щосуботи служаться панахиди, зібрано та збирається інформація про життя ієрея Леонтія, готується до випуску книга з описом життя батюшки, за останні три роки глава батюшки почала мироточити, надіємось і віримо що Господь прославить у лиці святих нашого молитовника!