Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости20.08.2020  Православний сімейно-юнацький табір «Вершина 2020»


З 5 по 12 серпня у Карпатах община Свято-Успенського храму та голова молодіжного відділу Кіровоградської єпархії ієромонах Савва (Редько) організували православний сімейно-юнацький табір «Вершина». Цього року учасникам вдалося підкорити дві гори: Говерлу та Піп Іван Чорногорський. За час перебування у наметовому містечку було проведено декілька тренінгів з області психології стосунків у підлітковому віці.
Ранкова і вечірні молитви, слухання Слова Божого, спілкування з священиками формували сприятливу духовну атмосферу в середовищі таборят.
Окремої уваги заслуговує вихід на гору Піп Іван. Три роки поспіль ми задовольнялися підкоренням Говерли і Петроса. Минулого року ми урізноманітнили наш маршрут виходом до озера Несамовите (одне з найвищих гірських озер України) та переходом через Чорногірський хребет. У 2020 році ми вирішили розширити свій маршрут та направилися до Лугів, звідки розпочали підкорення гори Піп Іван. Ейфорія від неймовірних краєвидів, гри палітри синьо-блакитного кольору неба та зеленого лісу, гірського свіжого повітря, поєднаного з ефірними маслами хвої, апетитної чорниці, отар овець помножена на відчуття незвіданості породжували у нас наснагу і силу. У 18:00 ми досягнули своє цілі: гора Піп Іван Чорногорський підкорена, перед нами обсерваторія Білий Слон. Трішки перепочивши та перекусивши, ми вирушили до нашого бівака. На цій дорозі ми вперше за чотири роки побачили захід сонця безпосередньо на вершинах гір. Цю красу неможливо передати. Уявіть: червоне сонце на горизонті, на протилежному боці багряні гори, у підніжжя яких збираються клуби туману, відчуття легкої прохолоди, де-не-де видніються овечки з алабаями,...і її величність ТИША. В такі моменти хочеться просто завмерти і насолоджуватися красою. Дуже пізно, з ліхтарями та, звісно, гарячою молитвою, ми добралися до свого наметового містечка. В цей день нам вдалося пройти гірським маршрутом довжиною понад 50 км.
На психологічному розвантаженню наступного дня наш досвід підкорення гори Піп Іван дав зробити висновок: з допомогою Божою людина може підкорити багато вершин у своєму житті.

 

Більше фото на: https://www.facebook.com/orthodox.kr/posts/3410536762300934?__cft__[0]=AZVHS-LC0V4TmopUlnVFeCzZswUBpQ990qC7zOHLJaw-Ua_EZNvQ8UuSWusYBVjH4eUbsIVae1O5QAFQ2XOHjPPgKSCL2EjvwMPklTps-T3O8HcVVezj8Tgk5PNu460ltsuxOh8iu2C63o_04SiYDtYz&__tn__=%2CO%2CP-R