Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости18.02.2020  Нагородження переможців єпархіального творчого конкурсу «Духовне небо Єлисаветградщини» (+ВІДЕО)

16 лютого з благословення митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа в Свято-Успенському храмі відбулося нагородження переможців та учасників єпархіального творчого конкурсу «Духовне небо Єлисаветградщини». Захід організований Відділом катехізації і просвітництва Кіровоградської єпархії УПЦ за сприяння Свято-Успенського духовно-просвітницького центру.
Тема конкурсу – «Православний храм. Богослужіння». Кожен мав можливість проявити свої творчі здібності у трьох номінаціях: «Малюнок», «Письмовий твір» (поезія й проза) та «Мультимедійна розробка» (відео).
До проекту долучилися 8 недільних шкіл: Свято-Успенського храму (15 учасників), Спасо-Преображенського Кафедрального собору (10 учасників), Свято-Єлисаветенського чоловічого монастиря (10 учасників), храму преподобного Афанасія Афонського (8 учасників), храму Воскресіння Христового (8 учасників), учні школи «Янголята» для дітей та молоді з інвалідністю (7 учасників),  Благовіщення Пресвятої Богородиці (4 учасника) та Свято-Покровського храму (1 учасник). Загалом у творчому конкурсі прийняли участь 63 дитини.
В першій частині заходу учні недільної школи Свято-Успенського храму поставили  театралізовану інсценізації «В очікуванні Різдва». Вистава перенесла глядачів у часи Старого завіту - часи очікування Месії. Перед очима гостей  постали такі герої зі своїми життєвими долями як Адам і Єва, Ной, жителі Вавилону, Содому і Гомори, пророк Іона. Завершилась вистава показом приходу у світ Спасителя, як логічним завершенням старозавітної епохи.
Далі дітей пригощали солодощами і чаєм. Після короткої перерви розпочалася друга частина заходу - нагородження переможців та учасників конкурсу.
Відкриття церемонії нагородження розпочалося з вітальних слів керівника Відділу катехізації та просвітництва Кіровоградської єпархії протоієрея Іоанна Шемедюка.
У номінації «Малюнок» нагороди отримали 56 учасників. У номінації «Мультимедійна розробка» - 4 учасники. У номінації «Письмовий твір» - 2 учасники. Під час нагородження глядачі мали можливість почути твір Брайченка Івана «Храм в моєму житті» та подивитися короткометражний фільм учнів храму преподобного Афанасія Афонського «Алтарники».
Кожен учасник конкурсу отримав грамоту та солодкий подарунок. Окрім цього наймолодший учасник чотирирічний Довженко Максим отримав іграшку – героя мультфільму «Щенячий патруль».
А п’ятеро учнів, чиї роботи були визначені жюрі як найкращі, отримали у подарунок супер-призи - Bluetooth-колонки та навушники.
Завершився захід приємним спілкуванням учнів недільних шкіл, які ділилися один з одним враженнями та емоціями від проведеного конкурсу.
 
Переможець конкурсу у номінації "Мультимедійна розробка":

Більше фото: