Актуально


Благодійна акція "Різдвяний ангел"


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости04.02.2020  Сімейний тренінг «Від егоїзму і некомпетентності – до зрілої відповідальності!» у м. Гайворон (+відео)

"Єдина цінність життя — це сім'я. 
Як тільки загине сім'я, 
загине і світ. 
Покажи свою любов 
передусім у своїй сім'ї… 
Коли зруйнується сім'я, 
буде зруйновано усе: 
і духовенство, і чернецтво" 
Преп. Паїсій Афонський
 
З благословення Керуючого Кіровоградською єпархією Української Православної Церкви, митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, у Районному Будинку Культури міста Гайворона, відбулася зустріч православної молоді та прихожан храмів Гайворонського благочиння з керівником Свято-Успенського духовно-просвітницького центру, що діє при Свято-Успенському храмі міста Кіровограда протоієреєм Сергієм Новаком. У рамках зустрічі відбувся тренінг під назвою «Від егоїзму і некомпетентності – до зрілої відповідальності!», покликаний запалити новий вогник у сімейних стосунках та дати новий імпульс у побудові сімейного щастя. Зустріч розпочалася з вітального слова благочинного церков Гайворонського району протоієрея Романа Формазюка, котрий підкреслив потрібність саме християнського фундаменту у відносинах між членами сім`ї. На тренінгу були присутні священнослужителі Гайворонського благочиння зі своїми дружинами, молоді та зрілі сімейні пари, представники освітньої галузі та небайдужі жителі міста. Бесіда отця Сергія заключала в себе два блоки цікавого та живого спілкування, між якими були смачні паузи, де віряни Іоанно-Зачатіївського храму м. Гайворона пригощали всіх чаєм, кавою та солодощами. У першому блоці протоієрей Сергій представив до уваги слухачів модель побудови справжньої міцної сім`ї основаної на стійких та фундаментальних цінностях. Діалог відбувався досить невимушено та жваво, де кожен міг взяти участь в обговоренні важливих сторін та аспектів родинних стосунків, кожен залишився вислуханим і почутим. У другому блоці отець Сергій Новак зосередив увагу слухачів на взаєможертовності членів сім`ї по відношенню один до одного, на їхніх обов`язках та тих можливостях, котрі в перспективі врятують ті сім`ї, які знаходяться на грані краху. Обговорювалися також і негативні моменти і сторони у сучасних сімейних відносинах. Отець Сергій розповідав повчальні історії із власного життя. Усі мали можливість переглядати цікаві слайди.
На завершення всі присутні переглянули фільм про православний табір «Вершина», організований для православної молоді з метою набуття та вдосконалення християнських чеснот, ознайомлення з Православною культурою та вибудови міцних сімейних відносин у людей. Благочинний протоієрей Роман тепло подякував усім та виразив надію на те, що ця зустріч зміцнить християнську свідомість у створених сім`ях та сприятиме народженню нових.
У сучасному суспільстві люди мають можливість черпати багато інформації з різних ресурсів. Проте як, говорить апостол Павло: «Все мне позволительно, но не все полезно; все мне позволительно, но ничто не должно обладать мною» (1 Кор 6.12), а такі тренінги надзвичайно корисні, адже вони дають можливість зберегти та зміцнити наші сім’ї і як наслідок зміцнити суспільство.
 
Більше фото: