Актуально
Кировоградская епархия в фейсбук
Молитвы во время эпидемии
СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я
Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину
У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика.
"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"
Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.
"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"
Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.
ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії
МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31
Телефон працює з 9:00 до 19:00
Публікації
Інформація
25.12.2019 | Проповідь в «МАА КРОПИВНИЦЬКИЙ» (психосоціальний центр здорової молоді) |
25 грудня відбулась чергова зустріч священика Андрія Бобрика з молоддю «МАА КРОПИВНИЦЬКИЙ» (психосоціального центру здорової молоді). Цього дня на основі життя святителя Спиридона Тримифунтського чудотворця говорили про людяність, котра виявляється через милосердя, справедливість і прощення. Була звернена увага на Заповіді Блаженств, котрі закликають кожного до щасливого життя у Бозі. В другій частині зустрічі отець Андрій, відповідаючи на запитання, приділив особливу увагу гріху суїциду, важкість якого полягає у відчаю як втрати сенсу життя, гордості як бунту проти Бога, та слабкості як уникнення виправлення своїх помилок. Після запитань і відповідей слухачі подякували священику і запросили на наступний раз. |
|
© 2013 Усі права застережено