Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 


Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости15.12.2019  Велике паломництво духовенства Кіровоградської єпархії

З 6 по 13 грудня 2019 року делегація  кліриків Кіровоградської єпархії УПЦ на чолі з Високопреосвященнішим Iоасафом митрополитом Кіровоградським і Новомиргородським звершила паломницьку поїздку по святинях Руської Православної Церкви.
У перший день паломництва відбулася зустріч з Патрiархом Московським і всiєї Русi Кирилом.
Цього ж дня паломники відвідали Свято-Покровський ставропігійний жіночий монастир, де мали змогу приклонитися до мощів блаженної Матрони Московської.
Другого дня митрополит Іоасаф співслужив Божественну літургію Святішому Патріарху Кирилу та Блаженнішому Митрополиту всієї Америки і Канади Тихону в храмі на честь великомучениці Катерини – подвор’ї Православної Церкви в Америці.
Також цього дня паломники відвідали Храм Христа Спасителя і Зачатієвський ставропігійний жіночий монастир, щоб помолитися перед святинями обителі.
В Воскресний день, 8 грудня, митрополит Іоасаф та священнослужителі Кіровоградської єпархії співслужили Божественну літургію митрополиту Волоколамському Іларіону в храмі на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість».

9 грудня паломницька група відвідала Іверський Свято-Озерський монастир (Валдай), де митрополит Іоасаф звершив молебень перед Чудотворним образом Ікони Божої Матері «Іверська». Цього ж дня, прибувши у Великий Новгород, митрополит Іоасаф та гості у священному сані звершили Всенічне бдіння в древньому Софіївському Соборі (ХІ ст.), у співслужінні єпископа Юріївського Арсенія і духовенства міста.
В день святкування чудотворної ікони Божої Матері «Знамення», митрополит Новгородський та Староруський Лев, митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, єпископ Боровичський і Пестовський Єфрем і єпископ Юріївський Арсеній звершили Божественну літургію в Софійському Соборі Великого Новгорода.
Після Літургії відбувся молебень перед знаменитим новгородським образом Богородиці «Знамення». Цього ж дня паломницька група відвідала Свято-Юріївський чоловічий монастир та древній храм на честь св. ап. Филипа.
11 грудня паломники відвідали Свято-Троїцьку Сергієву Лавру, помолились перед мощами преп. Сергія Радонезького,
побували в стінах Московської духовної академії, після чого відвідали Покровський ставропігійний жіночий монастир (Хотьково), де спочивають мощі батьків преп. Сергія – преподобних Кирила й Марії.
12 грудня духовенство відвідало Новоспаський чоловічий монастир, де знаходиться царська усипальниця роду Романових. Намісник обителі митрополит Воскресенський Діонісій розповів для гостей про монастир та його значення для царської сім’ї.
13 грудня, в останній день паломництва, делегація відвідала Стрітенський чоловічий монастир та Стрітенську духовну семінарію, де зустрілася з намісником обителі, ректором семінарії архієпископом Верейським Амвросієм.
Відвідуючи монастирі й святині Руської Православної Церкви, паломники молилися за мир в Україні та благословення українського народу. Зустрічаючись з архієреями та насельниками обителей спілкувалися про насущні виклики, що турбують Православну Церкву в наш час. З великим співчуттям духовенство та монашествуючі виражали свою підтримку паломникам, запевняючи, що моляться за мир та духовно розділяють ті переживання, що випали на вірну паству УПЦ.

Більше фото за посиланням: