Актуально
Кировоградская епархия в фейсбук
Молитвы во время эпидемии
СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я
Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину
У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика.
"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"
Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.
"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"
Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.
ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії
МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31
Телефон працює з 9:00 до 19:00
Публікації
Інформація
27.11.2019 | Протоієрей Олександр Бадіон взяв участь у святкових осінніх концертах |
17 та 24 листопада протоієрей Олександр Бадіон взяв участь у святкових концертах, присвячених: Дню сільського господарства, у селі Хащуватте, та звітному концерті у селі Казавчин, приуроченому до осінніх свят: міжнародного дня батька, міжнародного дня студента, а також дню осені та сільгосппрацівника. Отець Олександр вітаючи усіх присутніх сказав: "«Завжди радійте, непрестанно моліться, за все дякуйте!..»(1Фесс 5, 16-18). Вдячність – є фундаментом, на якому Творець будує мир. Вдячність або ж її відсутність є причиною того, що віра одних крепне, а інших слабне. Важка але благородна праця виховувала у серцях людей християнські чесноти: терпіння, надію, смирення… Саме на полях, у ланках, звучали перші ліричні українські пісні про кохання, важку повоєнну жіночу долю, котрі стали за роки десятиліть уже національним елементом, що само ідентифікувало наш народ. Саме працюючи на полі вчишся взаємовідносинам та повазі до тяжкої праці, і пізнаєш цінність життя. Хай не болять руки у кожного, хто трудиться на землі, чи це працівники великих господарств, чи прості господарі, які мають клаптик землі біля хати…". Священик також виконав музичні твори на трубі. Більше фото за посиланням:
|
|
© 2013 Усі права застережено