Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости21.10.2019  Дитяча паломницька поїздка в с. Іскровка (+відео)

Зі слів очевидців:
Кіт Ярослав, 10 р.
Спаси Господи! Хочу поділитися з усіма своїми емоціями щодо нашого паломництва по святим місцям. Найперше, ми поїхали в с. Іскровка, де служив колись священномученик Миколай Іскровський, приклалися до мощей батюшки, всі разом молилися та читали акафіст у храмі, якому більше ста років. Ця маленька служба в старовинному храмі справила на мене велике враження. Справа в тому, що ми вдома у Свято-Успенському храмі щонеділі під час  молебню звертаємося до святого Миколая Іскровського, а тут ми мали змогу звернутися до нього безпосередньо перед його  мощами, в храмі, де він служив Господу, а тепер і після своєї  смерті слухає  молитви людей і несе їх до Бога.
По-друге: біля самого джерела ми  пережили справжнє чудо. Сонечку, якому ми раділи, вирішили порадіти і змії , які виповзли погрітися. Звичайно, ми всі злякалися. Батюшка нам пояснив, що ми маловірні, бо боялися більше, ніж вірили в те, що Господь нас захистить. Згодом, проаналізувавши обставини, я зрозумів про що говорив отець Сергій. Під час окунання біля нас з'явилася собачка, яка «розкидала» змій, а потім цей чудо-пес провів ще й нас доріжкою до автобуса. Для нас ця собачка стала справжнім нашим «Ангелом-охоронцем».
Ще під час подорожі я зрозумів, що мало де бував у паломництвах. У Свято-Преображенському Кафедральному Соборі м. Кривий Ріг  я побачив вівтар з трьома вратами, навіть подумав, що там служить три(!) архієреї. Але добре, що з нами був о. Сергій, який зміг мені все пояснити.
Наше паломництво залишило слід в душі кожного, але наш батюшка завжди говорить, що потрібно тримати в рівновазі і душу і тіло. Для тіла була також велика радість – відвідини Макдональдса!!!
Я хочу подякувати нашим вчителям, матушці і тьоті Наташі, які організували для нас цю поїздку, о. Сергію, який був нам батюшкою, вчителем, оператором і аніматором під час поїздки, а також всім друзям, які не давали сумувати, підтримували і просто були разом. А також дяді водієві, який нас возив.
Даша Біла, 12 р.
Спочатку, коли нам запропонували цю поїздку, я не розуміла цілі цієї поїздки. Я про це сказала мамі, вона мені відповіла, що Бог дає мені таку можливість і я просто не можу нею знехтувати. Не просто помолитися, а помолитися перед  мощами людини, яка віддала життя за нашого Господа. В поїздці я переконалася, що Ангел-охоронець завжди ходить поруч з нами, отримала велику духовну насолоду, і, здається, навіть Сонечко раділо з нами!
Биденко Лєра, 12 р.
Дорогие друзья, дети воскресной школы Свято-Успенского храма ездили в паломническую поездку в с.Искровка! Эта поездка была не такая как все. В ней был и смех, и слёзы, и умиротворение. И сейчас я хочу рассказать вам как всё было! В 7:30 утра мы пришли к храму, помолились, окропились Святой водой и, попрощавшись с родителями, отправились в дорогу. Мы приехали в храм который был построен Николаем ІІ.  Перед мощами  священномученика Николая мы совершили молебен. После мы поехали на источник, где ощутили спокойствие в душе. Холодная вода не казалась такой уж и холодной. Также мы побывали в двух храмах г. Кривой Рог. Когда мы находились в самих церквях, то именно там хотелось молиться и это общение с Богом было непринуждённое и лёгкое. 
И знаете, если бы такая поездка произошла ещё раз, я бы с огромным удовольствием поехала, так сказать «покормила душу сладеньким». А также хочу поблагодарить организаторов поездки и всех кто был вмести с нами за такую чудесную атмосферу.
 
Більше фото за посиланням: