Актуально


 

Масляна на Новомиколаївці (АНОНС)


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 Хрещення Господнє: істина і міфи

Прот. Іоанн Шемедюк

Хрещення Господнє: істина і міфи 

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости02.10.2019  Православний дитячий табір «Дніпровські пригоди»

З благословення митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа в липні 2019 р. відбувся православний дитячий табір «Дніпровські пригоди».
Табір проходив на базі «Купава» – території ландшафтного заповідника «Білецьківські плавні» серед могутніх дубів, сосен і тополь прямо на березі затоки Дніпра. Дитячий табір був організований зусиллями єпархіальних Відділів катехізації і просвітництва та молодіжного.
У таборі відпочивало 45 дітей, з якими працювали 4 вихователі і 2 священнослужителі: протоієрей Іоанн Шемедюк та ієромонах Савва (Редько). Усі діти були розділені на 4 загони. Кожен із загонів мав свою назву, девіз, речівку, пісню.
Кожний православний табір покликаний подарувати дітям не тільки гарний відпочинок, а й зустріч з Богом, знання основ православної віри та сутність християнського життя. Кожен день розпочинався і завершувався молитвою та духовною бесідою з переглядом євангельських притч. Для дітей організовувалися майстер-класи по виготовленню браслетів, рибок, морських прикрас, аплікацій. Цікавими були квести «Посвята в таборяни», «Полювання на звірів», «Міцна дружба». Майже всі діти вперше в житті прийняли участь в спортивному орієнтуванні, в лісовій місцевості, яке було захоплюючим, цікавим та пізнавальним.
Завершився табір святковим концертом, після якого кожен отримав грамоту та спеціальний зошит з табірними піснями та цікавими завданнями.

 

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/orthodox.kr/posts/2623459827675302?__xts__%5B0%5D=68.ARD5QUhpZWSOcEO7qaVHG9CpTHyuOkZF_CjPuFQ3e7FdMB55DMViy0BgEdx2h52pcuTik_QbYPtLJQyy065wOj7qjnwhpm-RqugmP82Ilqo2Mf9ITGFvle7p7fcu2RJWLtKFy0cmCKDH4P4jBXD13ude_JVV5BMhzw12VAV4siP3E80UvnTaoF-LAci0WUn_DSVNvC9rTldRvDjkt57GEsQCbIDfEh2KL_t1cE9xgUYSNoHb7u7Yxcd9CV7Cs6lR2UD7ScmzdGG8tFPULCh6clrohA0rhWOd_hYpOIsoSIItuIYcHubNEEmlsj4exyzN5G8hDv3Gwab8bEqkrda8UI8-zQ&__tn__=-R