Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости22.09.2019  Протоієрей Олександр Бадіон взяв участь у святковій ярмарці під назвою «Біля чумака»

У селі Бугове, Гайворонського району, відбулися урочистості з нагоди Дня села, а також відбувся ярмарок під назвою «Біля чумака». Святкове дійство розпочалося з привітання сільським головою Сергієм Миколайовичем Манзюком усіх мешканців та прибулих звідусіль гостей, після чого усі присутні рушили ходою до місця поховання чумака Гавриїла, котрий знайшов у Буговому вічний спочинок на День Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього ще у 1827 році. Біля пам`ятного Хреста із древніми слов`янськими письменами настоятель храму святителя Миколая Чудотворця с. Хащувате протоієрей Олександр Бадіон звершив заупокійну літію. Сільський голова Сергій Миколайович розповів про  значимість чумаків для Прибузького краю, важливість їхньої діяльності, сліди якої залишились зокрема і у Буговому. На мешканців села чекала виставка з товарами і виробами найкращих майстрів району і не тільки. Історію розвитку Прибужжя розповів історик і краєзнавець Олександр Іванович Комірний. Із своїми побажаннями до присутніх звернувся благодійник ярмарку Володимир Леонідович Сахарний та багато інших запрошених гостей. Ведучі Юлія Маркітан та Інна Довгошея оголошували колективи, котрі вітали бугівський люд із гарними піснями: вокальний колектив «Золота осінь» Казавчинського сільського Будинку культури, ансамбль «Господині» Казавчинського сільського Будинку культури, тріо бандуристів «Божена» із Черкаської області, вихованці відділу народних музичних інструментів  Тульчинської дитячої музичної школи разом із викладачем Галиною Литвинчук, вокалістка Інна Довгошея, переможець конкурсу «Подільська весна 2019» Трач Леонід, вокальний дует «Віринея» у складі Тетяни Панасюк та Алли Соболенко, порадувала гостей дуже гарним виконанням Марія Макарчук, вокальний дует «Мереживо» Хащуватського сільського Будинку культури, вокальний ансамбль «Світанки над Бугом» Хащуватського сільського Будинку культури, прот. Олександр виконав свою авторську пісню «Рідна земле моя». Усіх виконавців нагороджували та вручали короваї. На заході були присутні заслужений працівник журналістики краєзнавець Олексій Андрійович Павличук та багато інших відомих людей. Завершилося свято частуванням смачної козацької каші та ухи.

Більше фото: