Актуально


 


Запрошуємо вірян Кіровоградської єпархії на «Різдвяні постові зустрічі» (АНОНС)


 СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

  Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії
 

Крещение Руси.
Выбор веры.

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости21.07.2019  Митрополит Іоасаф з архіпастирським візитом відвідав храм Казанської ікони Пресвятої Богородиці с. Надеждівки Голованівського благочиння

21 липня 2019 р.,  в Неділю 5-ту по П’ятидесятниці, день пам’яті явлення  Пресвятої Богородиці в місті Казані, Його Високопреосвященство митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф з архіпастирським візитом відвідав Голованівське благочиння. Правлячий архієрей звершив богослужіння Престольного свята храму в честь Казанської ікони Пресвятої Богородиці с. Надеждівки. Владиці співслужило духовенство Голованівського благочиння та священнослужителі Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці.
Після читання Євангелія Владика Іоасаф звернувся до віруючих з архіпастирським словом.
По завершенні Літургії Правлячий архієрей привітав всіх присутніх з Вокресним днем, а прихожан храму з Престольним святом.

Історична довідка:
У селі Надеждівці можна побачити один з найкрасивіших древніх дерев'яних храмів на Кіровоградщині, освячений на честь Казанської ікони Божої Матері. Святиня зведена на початку ХХ століття. Село Надеждівка вважається молодим, оскільки започатковане тільки в 1889 році. Проте в наш час його можна віднести до вимираючих сіл, оскільки населення його стрімко падає, а більшість мешканців являються старожилами. Географічно населений пункт знаходиться в степу, що не сприяло швидкому заселенню краю. Коли ці землі перейшли у володіння княгині Надії Трубецької, почалося активне їх заселення. Засноване село назвали Надеждівка, на честь своєї благодійниці. У 1901 році княгиня звела тут дерев'яний храм у мальовничому місці, прямо біля вузького ставка, який часто приймають за річку. Церква Казанської ікони Божої Матері збереглася в первозданному вигляді, і це дивно, адже багато дерев'яних храмів у відкритих степах давно закриті, спалені, зруйновані або перебудовані. У радянський час храм був у запустінні, але на щастя пережив важкі богоборчі часи неушкодженим. Щоправда, від плину часу був у досить скрутному становищі. На початку 1990-х стараннями місцевих жителів та благодійників храм було відновлено і в ньому донині звершуються богослужіння.