Актуально


 


Запрошуємо вірян Кіровоградської єпархії на «Різдвяні постові зустрічі» (АНОНС)


 СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

  Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії
 

Крещение Руси.
Выбор веры.

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости16.07.2019  Табір для дітей з особливими можливостями «Джерельце Надії» (+відео)

15 липня, з благословення митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, за сприяння Кіровоградської єпархії УПЦ, Свято-Успенського духовно-просвітницького центру та Кіровоградської обласної громадської організації батьків дітей з особливими потребами «Серце матері», у нашому місті на території Свято-Успенського храму розпочав роботу 5-й православний табір для діток з особливими потребами «Джерельце Надії».
Метою такого благодійного табору є залучення діток, котрі через певні обмежені можливості та з інших причин не можуть з усіма поринути у світ літнього відпочинку, до традиційних забав і табірних пригод. Цьогоріч у таборі взяли участь майже 40 особливих дітей, їх батьки та сім’ї. Літній табір - це величезна можливість для діток з інвалідністю з радістю провести час у атмосфері взаєморозуміння, дружби та спілкування, також це можливість батькам відірватися від буденних турбот та відчути духовну підтримку.
Щоденний розпорядок таборян включає радісну зустріч, ранкові молитви у храмі, зарядку, сніданок, після цього відбуваються пізнавальні уроки, квести, веселі ігри та цікаві конкурси. Обідня перерва збирає всіх до ситного столу, де учасники смакують різноманітні страви.
Невід’ємною складовою літнього табору є екскурсії, спільні поїздки та відпочинок на природі. Також проводяться майстер-класи за різними напрямками. Частими гостями в країні «джерельчан» є талановиті аніматори та представники національної поліції, котрі зажди весело проводять час з дітьми.
Керівник табору протоієрей Іван Шемедюк та його помічник ієромонах Савва (Редько) долучають дітей та батьків не лише до цікавих розваг, а й до духовних пізнань, сприяють засвоєнню православних традицій, вчать любові до Бога і ближнього.
Як засвідчують самі учасники літнього табору, це одна з найсвітліших сторінок їхнього життя, наповнена позитивних емоцій та великої радості. Кожного разу діти та молодь з інвалідністю з нетерпінням чекають початку табору, а потім не хочуть щоби він завершувався.
Безумовно, це один з найважливіших соціальних проектів Кіровоградської єпархії УПЦ.

Більше фото за посиланням: