Актуально


Тренінг 7 секретів ефективного батьківства (АНОНС)


День пам'яті всіх спочилих священнослужителів Єлисаветграду (АНОНС)


Фильм о Свято-Покровском храме на Ковалевке

 


 

 "День тата" біля Свято-Успенського храму (+відео)


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 1-й від 29.09.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

  Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії
 

Крещение Руси.
Выбор веры.

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости02.07.2019  Православний дитячий табір Кіровоградської єпархії УПЦ «Стежина добра»

З благословення Високопреосвященнішого митрополита Іоасафа з 17 по 27 червня на Арабатській стрілці  був організований  православний дитячий табір «Стежина добра». Про дитячий відпочинок розкажуть його безпосередні учасники Шинкар Валерія і Біденко Валерія.
Шинкар Валерія (13 років): "Ці десять днів були просто неймовірні. Ми молилися, купалися в морі, відвідували різні цікаві місця, наприклад: аквапарк, острів Бірючий, солоне озеро, гаряче джерело і прогулянки по місту. За період мого перебування в таборі я багато чого зрозуміла і навчилась. Наприклад: молитва - це не просто прочитані слова з молитовника, а це живе спілкування з Богом. Мені дуже сподобалося після уставних молитов з книг, говорити молитву подяки від себе, від свого серця, своїми словами. Кожен день нам було чим зайнятися, ми не сиділи на місці, ми весь час щось робили: підготовка і організація концертів, поїздки, «водні процедури» на морі, майстер класи, читання духовних книжок. Це все приносило нам неймовірне задоволення . Ще важливою для мене складовою в таборі це було МОРЕ, так-так саме море! Це було дуже-дуже круто плавати з нашими вожатими глибше ніж інші (авт. - маленькі діти). Які там були хвилі, це не передати словами! Усі старші діти були просто в захваті від таких запливів. А от добирання на острів Бірючий на катері - це така швидкість, це такий адреналін, що не передати словами. Взагалі всі ці 10 днів були просто неймовірні, цікаві й захоплюючі! Якщо у вас є така можливість і бажання ви обов‘язково маєте побувати у цьому православному таборі! Ви зможете навчитись бути дорослим, молитись, говорити з Богом! Ви не просто відпочинете, а ви отримаєте купу вражень і емоцій!"
Біденко Валерія (12 років): "Дорогі друзі вітаємо вас у дитячому таборі «Стежина добра», що проходить на березі Азовського моря. Цьогорічна табірна зміна називалася «Будемо жити з Богом».
Діти недільної школи Свято-Успенського храму обласного центру та Новоархангельського благочиння вже 5 років поспіль відвідують цей табір. Як ви розумієте усі 5 таборів не можуть бути однаковими. Наприклад: цьогорічний табір відрізнявся дуже смачною їжею, тому друга назва цієї зміни «Смакота». У нас у таборі було багато екскурсій. Перша з них – це подорож на острів Бірючий. Це було неймовірно. Катер на якому ми їхали на острів дуже підстрибував на хвилях, а коли ми вже приїхали то перше, що нас здивувало - це велика кількість мушель на березі. Вони були самі різні: помаранчеві, білі, чорні, жовтенькі та навіть зелені. На острові багато різних видів тварин. Після екскурсії усі діти побігли плавати у відкритому морі. Саме там ми вперше побачили медуз біля берега. Справа в тому, що на пляжі де ми відпочивали їх майже не було. Наступне місце яке ми відвідали - це аквапарк, саме там ми отримали дуже багато хороших вражень. Купа гірок і вони були самі різні: великі, маленькі, довгі, короткі, але кожна гірка була по своєму дуже цікава. Цього року закриття зміни було особливим, оскільки вся програма: пісні, сценки, танці, показ мод різних народів і т.д. відбулася біля самого моря. Сценою став теплий морський пісок, а глядачами не тільки ми, а «море з його жителями». Весь захід проходив під манливу мелодію прибою. Закінчилося свято феєрверком з красок «холі». Ставши різнокольоровими ми пішли в останнє цього року купатися у вечірньому  морі. Ось так і закінчився наш табір «Стежина добра 2019»".

Більше фото за посиланням: