Актуально


 


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 45-й від 25.08.19.

 

Тема: "Розділові знаки"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

  Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії
 

Крещение Руси.
Выбор веры.

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости02.06.2019  Благодійне свято "Білої Квітки" на території храму Благовіщення Пресвятої Богородиці

2 червня 2019 р. з благословення Високопреосвященнішого Іоасафа митрополита Кіровоградського і Новомиргородського, за підтримки ктитора храму Благовіщення Пресвятої Богородиці Є. С. Бахмача, до дня захисту дітей, на подвір'ї храму Благовіщення Пресвятої Богородиці відбулось благодійне свято "Білої Квітки", яке об'єднало дітей і дорослих. Захід розпочався з молитви за мир в Україні та привітань від духовенства. З вітальним словом до присутніх на святі звернувся намісник Свято-Єлисаветинського чоловічого монастиря архімандрит Мануїл (Задніпряний), настоятель Благовіщенського храму протоієрей Євгеній Назаренко подякував всім за участь і побажав святкового настрою. Програма свята була наповнена виступами студентів Кіровоградського музичного коледжу, учнями Кіровоградської музичної школи ім. Юлія Мейтуса N2, творчими майстер-класами від міської бібліотеки для юнацтва ім. Євгенія Маланюка, Художньої школи ім. Олександра Осмьоркіна, Свято-Єлисаветинського чоловічого монастиря, недільної школи Благовіщенського храму, Центру комплексної реабілітації для дітей та інших активних вірян. Також прикрашали свято: сімейна акторська майстерня «Ольвія», байкери, фото-зона білої Квітки. Прозвучали пісні від вокальної студії "Глорія", проходила благодійний ярмарок. Своїми виступами порадували гості з Олксандрії, а саме «Православна театральна студія «Різдво» з виставою «Біла Квітка» , а також учні недільної школи храму св. Миколая з селища Нового. Були на святі також гості - діти з Рівенського інтернату. Під час концертної програми всіх бажаючих пригощали чаєм і солодощами біля самовару з Дендропарку. Також гості смакували кавою і спілкувались у сквері. Під кінець свята всі діти отримали солодкі подарунки від Благовіщенського храму та регіонального товариства "Православна Просвіта". Під час проведення свята «Біла Квітка» було зібрано 7 тисяч гривен для підтримки хворих дітей і сиріт.

Вдячні всім за участь і святкову радість подаровану дітям!

 
Більше фото за посиланням: