Актуально


 


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 45-й від 25.08.19.

 

Тема: "Розділові знаки"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

  Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії
 

Крещение Руси.
Выбор веры.

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости31.05.2019  Православна театральна студія «Різдво» в «Кадетському корпусі» м. Київ

Вихованці православної театральної студії "Різдво", що діє при  ставропігійному храмі на честь Різдва Христового м.Олександрія, відвідали навчальний заклад з посиленою військово-фізичною підготовкою ліцей-інтернат №23 "Кадетський корпус" м. Київ, на запрошення директора Заслуженого працівника освіти України Головіхіної Н.М.
Для учасників театральної студії була проведена екскурсія кадетським корпусом, діти ознайомилися з історією закладу,відвідали урочисту лінійку з нагоди закриття військово – патріотичної гри «Кадет UA-2019»
Знайомство з життям кадетів вражає! Освітній заклад працює в кращих традиціях суворовських училищ та інституту благородних дівиць.  "Паняночки" та мужні "Кадети" навчаються окремо, але дозвілля проводять разом.
Для вихованців кадетського корпусу театральна студія виконала виставу «Червоненька квіточка». На ній був присутній народний артист України та професор Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім.І.К.Карпенка-Карого Володимир Талашко, який високо оцінив роботу театру. Керівника театральної студіїЦівінськуОлену Василіївну разом з колективом нагородили грамотою,,За вагомий внесок у справу духовного відродження України, виховання майбутнього нашої держави-дітей на християнських цінностях та значні досягнення в розвитку дитячого театрального мистецтва,,
А ввечері молоді актори відвідали Київський національний академічний театр оперети, де переглянули захоплюючий спектакль,,За двома зайцями,,
З різних куточків землі в Київ направляють свої стопи паломники, щоб, ступивши на святу землю Києво-Печерської Лаври, торкнутися історії, долучитися благодаті, яку зберігає в собі древня обитель. Тож другого дня молодь звершила паломництво до цієї святині. Помолившись біля мощей святих Божих угодників в унікальних Лаврських Печерах, всі отримали солодкий подарунок від намісника Лаври - митрополита Павла (Лебідь).
Далі юні паломники, із захопленням слухаючи  зворушливі оповідання архімандрита Аліпія (Світличного) про історії монастирів та святині столиці, вирушили до Архангело-Михайлівського Звіринецкого печерного монастиря. Отець Аліпійзакликав звернути увагу на мистецьки викладені мозаїки, цеглинки, орнаменти на іконах та фресках храму, показавши приклад вбачати «Велике в малому».
Відвідавши Звіринецькі печери та Ботанічний сад, завершили паломництво в Свято-Троїцькому Іонинському монастирі. Помолившись біля місцевих святинь, мали змогу , за благословінням намісника – архієпископа Іони (Черепанова), подзвонити в дзвонина монастирській дзвіниці.
Театральна студія «Різдво» засвідчує свою повагу та подяку за теплий прийом, щиру гостинність і високий рівень організації дозвілля директора «Катетського корпусу»  Головіхіній Наталії Михайлівні, а також Поляцькому Анатолію Васильовичу занадання транспорту та активнуучасть в житті театрального колективу.

Більше фото: