Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости26.04.2019  В особливі дні – особливі справи: у Вознесенському Свято-Єлисаветинському чоловічому монастирі відбулась благодійна акція «За тиждень Великдень»

Кожна людина, яка відвідала  монастир 21 квітня у день святкування події Входу Іісуса Христа в Єрусалим змогла пережити дивну радість добрих справ.
Спільно із монастирем благодійний захід проводили відділ у справах молоді, відділ Благодійності та соціального служіння Кіровоградської єпархії та Міжнародний благодійний фонд «Янгол життя».

Голова молодіжного відділу ієромонах Савва (Редько) розповідає про головну ціль акції: «У нинішнє свято Свята Церква кожного з нас готує до достойного переживання Страсної седмиці, закликає, щоб ми з вами ще раз вознесли хвалу Богу. Яким чином ми це можемо зробити? Найперше це своєю молитвою і піклуванням про нужденних людей. Тому і виникла ідея організувати благодійну ярмарку, на якій дорослі і дітлахи будуть мати можливість воздати славу Богу  через допомогу хворому хлопчику та крім того придбати або власниками руками зробити великодній подарунок. Порадувало ставлення людей до акції, адже багато учасників просили в майбутньому попереджати їх про такі заходи заздалегідь».
Варто зазначити, що велику допомогу в організації акції вклали вихованці дитячого будинку «Наш дім» на чолі директорки Вінницької Наталі. Також до благодійної справи долучилася Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка, прихожани монастиря, майстрині міста Кропивницького. Вихованка дитячого будинку «Наш дім» Лисюк Олександра поділилась своїми враженнями: «Я така щаслива, що подарувала багатьом людям свою посмішку. Ми сьогодні – янголята!»
24 квітня скриньки із вирученими коштами вручили директорці Міжнародного благодійного фонду «Янгол життя» Серецькій Наталі, яка в свою чергу і передасть Салтикову Максиму на боротьбу із онкозахворюванням Саркомою Юінга 4 стадії.
«Величезне спасибі всім прихожанам Свято-Єлисаветинського чоловічого монастиря за милосердні серця, за те, що в цей день стали руками Господа і допомогли Максиму продовжити лікування. У Бога немає інших рук крім наших! Ми повинні пам'ятати про це!» - ділиться враженнями директорка фонду Селецька Наталія.
Більше фото за посиланням:
https://www.facebook.com/281207085233933/posts/2337440102943944/