Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости04.03.2019  Масляна на Новомиколаївці (+відео)

3 березня община Свято-Успенського храму організувала свято «Масляна на Новомиколаївці».
При слові «Масляна» в людській уяві постають картини веселих зимових днів, наповнених галасом і шумом, смачним запахом млинців, гомоном гулянь на площах міст, сміхом дітей, сяючими на сонці куполами церков.
Головна ідея проведення святкування - це свідчення, що Православна Масляна дарує батькам і їх дітям ще одну чудову можливість відчути у житті духовну радість. Свято на вулиці – це взагалі прекрасна можливість вийти зі своїх квартир, познайомитися, нарешті, зі своїми сусідами, а свято ще й біля храму – це ще більша можливість відчути себе частинкою великої православної родини.
На свято завітав керуючий Кіровоградською Єпархією УПЦ Високпреосвященніший митрополит Іоасаф, який привітав усіх присутніх зі святом та наступаючим Великим постом.
Загалом святкування було розділене на два блоки: театралізовано-спортивну та конкурсно-майстер-класну. У першій частині прихожанам та гостям Свято-Успенського храму було запропоновано до перегляду наступні виступи: театралізована постановка по мотивам «Кайдашева сім’я» у виконанні педагогів і вихованців недільної школи при Свято-Успенському храмі, народна хорова група «Нива», народні коломийки у виконанні вихованців недільної школи при соборному храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці, танець з ложками «Бабушка, испеки оладушки». Феєричним завершенням першого блоку стало шоу жонглювання гирями від спортивної групи «Дай Боже здоров’я» під керівництвом тренера вищої категорії комплексної ДЮСШ №1 Кіровоградської міської ради, чемпіона Європи та світу з жонглювання гирями, п’ятиразового рекордсмена України Сергія Шевченко.
Друга частина свята нагадувала такий собі «великий мурашник». Всі присутні були запрошені до частування млинцями, булочками, козацькою кашею, чаєм, глінтвейном, солодкою ватою. В цей час інша частина учасників заходу розійшлися по парковій прихрамовій території для участі у конкурсах: неординарний дартс, естафети, півникові бої, людина-паук, лабіринт, людина-мука, нагодуй кашею друга, макаронники, моя пам’ять. Для переможців ігор було підготовлено 300 подарунків. Також бажаючі могли взяти участь у майстер-класах по виготовленню воскової свічки та вареників.
Цьогорічна Масляна – це торжество Православ'я на Миколаївці. Кількість людей, емоції, посмішки перевершили всі наші очікування. Общині Свято-Успенського храму вдалося влаштували воістину сімейне свято, яке покликане об'єднувати і умиротворяти людей. Плекаємо надію, що проекти подібного масштабу і надалі будуть окрасою Свято-Успенського храму.