Актуально


 

 

Стрітенські освітні читання у Свято-Успенському храмі


Митрополит Іоасаф відвідав Хресто-Воздвиженський храм с. Перегонівка
  Заява прес-служби Кіровоградської єпархії
щодо інформації про пограбування
Свято-Успенського храму
  Митрополит Іоасаф звернувся до СБУ в Кіровоградській області
"Томос приніс на нашу українську землю не мир, а меч!" -
слово митрополита Іоасафа на зборах благочинних єпархії
Звернення митрополита Іоасафа щодо ситуації
навколо Свято-Успенського храму

Відбулася прес-конференція щодо ситуації навколо Свято-Успенського храму (+відео)

Архієрейське богослужіння в Свято-Успенському храмі
В Свято-Упенському храмі відбулися парафіяльні збори (+відео)

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 31-й від 06.01.19.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

  

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

 

 Протд. Роман Мельник
«Евахаристический аспект православной миссии»

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости03.02.2019  Митрополит Іоасаф відвідав Хресто-Воздвиженський храм с. Перегонівка

 3 лютого, в неділю 37-му по П’ятидесятниці, Високопреосвященніший Іоасаф, митрополит Кіровоградський і Новомиргородський з архіпастирським візитом відвідав с. Перегонівку. Владика разом з прихожанами Хресто-Воздвиженського храму, яких в цей день зібралось близько ста чоловік, помолився за Божественною літургією.
Після закінчення богослужіння митрополит Іоасаф звернувся до присутніх з архіпастирським словом, в якому розповів про життєвий шлях та подвиг в захисті православної віри преподобного Максима Сповідника.
Приводом зустрічі послужила глибока стурбованість релігійної громади Хресто-Воздвиженського храму грубим втручанням в її внутрішнє релігійне життя осіб, які не мають на це жодного права. Так 24 січня у приміщенні будинку культури без участі священиків та постійних прихожан храму, за участі саме територіальної громади села, а не релігійної громади храму, під "патронатом" заїжджого "священика" структури так званого Київського Патріархату, було проведено збори, на яких проголошено про перехід общини храму в так звану ПЦУ. Такі дії викликали неабиякий резонанс у інформаційному просторі України та стимулювали ряд фейкових повідомлень. Владика Іоасаф, на основі положень Статуту про управління УПЦ та законів Конституції України, вказав на незаконність таких дій з боку окремих представників громади села та роз’яснив прихожанам Хресто-Воздвиженського храму, в чому полягає відмінність між територіальною та релігійною громадами.
Варто зазначити, що подібні ситуації відбуваються по всій Україні, коли обманом, силою, шантажем та погрозами представники органів державного самоврядування та інші групи осіб, які до внутрішнього релігійного життя Церкви жодного відношення не мають, стараються загнати віруючих людей в новоутворену структуру так звану ПЦУ. Такі дії, за словами митрополита Іоасафа, не несуть мир українському народу. «Так званий Томос приніс на нашу українську землю, за словами Євангелія, не мир, а меч».
Релігійна громада Хресто-Воздвиженського храму іще раз одноголосно засвідчила своє тверде та непохитне рішення перебувати в лоні Святої канонічної Української Православної Церкви та висловила свою підтримку Блаженнішому митрополиту Київському і всієї України Онуфрію.
Неможливо створити Святу Церкву на насиллі та свідомому обмані, бо це є хула на Духа Святого. А що таке хула на Духа Святого? Це не гріховний вчинок і не словесне блюзнірство, а такий стан душі, при якому покаяння стає неможливим. А з цієї причини стає неможливим і прощення. Хула проти Святого Духа є свідомий, завзятий і нерозкаяний опір очевидній істині, про яку людина всередині себе знає, що це істина. Але Господь суворо попереджає нас, що «всякий гріх і хула проститься людям, але хула на Духа Святого не проститься… ні в цьому віці, ні в майбутньому». (Мф. 12:31-32).
Тому владика Іоасаф наголосив на важливості та необхідності стояння в істині, закликав усіх прихожан свято берегти батьківську православну віру та триматися Святої канонічної Української Православної Церкви.