Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости29.01.2019  Місцева влада Кропивницького створює релігійне протистояння (+ВІДЕО)

Свято-Успенський храм один із найбільших духовних та місіонерських центрів Кіровоградщини. Його історія почалася майже одночасно із заснуванням Кропивницького (тоді Єлисаветграда). Перший дерев'яний храм на честь Успіння Богородиці збудували ще у середині 18 століття. Згодом на його місці звели величний кам'яний собор, але більшовики зруйнували святиню. 5 років тому у Кропивницькому побудували нову Успенську церкву.
Усі прихожани цього храму сьогодні моляться за те, щоб Господь зберіг їхню святиню.
«Ми молимося, щоб Господь умудрив Райковича Андрія Павловича не переводити храм у так звану релігійну організацію «Православна церква України". Тому що її ніхто в православному світі не визнає», – говорить священик Свято-Успенського храму Сергій Новак.
Про передачу храму міський голова Андрій Райкович заявив кілька днів тому. Посадовець нагадав, що колись допомагав будувати церкву. Його заява обурила парафіян та священиків. Люди не розуміють, чому долю святині без їх згоди вирішує людина, яка не буває в цьому храмі.
«За шість років мого служіння в Свято-Успенському храмі ні разу Андрій Павлович в нашому храмі не сповідався і не причащався. Так, він долучився до будівництва цього храму, але він не єдиний, хто його будував. Є люди, які віддавали останнє для того, щоб цей храм з'явився. Тому тут треба питати всіх людей всієї громади", – говорить священик храму Сергій Новак.
Тетяна Сергіївна працювала на будівництві храму з першого дня. Розчищала територію, носила цеглу, годувала будівельників.
«Ось у цьому місці в храмі, де я зараз стою, була велика калюжа, з якої я все вичерпувала лопатою, щоб можна було працювати далі. Ми робили це заради Христа", – розповідає парафіянка церкви Тетяна Балан.
Керував тоді будівництвом архімандрит Боголеп – нині єпископ Олександрійський та Світловодський.
«Я ніколи не думав, що та справу, яку я розпочинав зі своїми прихожанами дуже спокійно, дуже тихо, дуже непомітно для нашого міста, може викликати такий резонанс», – говорить єпископ Боголеп.
У 2007 році священик разом із вірянами заснував громадську організацію «Єлисаветградське православна товариство». Оформили документи на землю та будівлю храму. Владика Боголеп каже, що днями з подивом дізнався, що він та представники церковної громади зі складу товариства виключені. Натомість тепер у Єдиному державному реєстрі засновниками громадської організації фігурують чинний мер Кропивницького та члени його родини.
Подальшу долю Успенського храму віряни обговорили на зборах його громади. Понад 100 парафіян одноголосно вирішили – залишитися вірними Українській Православній Церкві.
«Нехай будують собі свої храми, а не заважають нам служити", – каже парафіянка Тетяна Балан.
«Наша громада – це віруючі люди, які щонеділі ходять до церкви. Це церковні люди, які живуть духовним життям, і вони прекрасно розуміють , що те, що нам запропонував Райкович Андрій Павлович – це зрада віри на користь релігійної організації з дуже яскравою політичною окраскою», – говорить священик Сергій Новак.
Віряни моляться, щоб Господь напоумив чиновників не приймати рішень, які посилять розкол у суспільстві та загострять релігійне протистояння.

 

Телеканал «Інтер»