Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости25.01.2019  Віруючі релігійної громади Хрестовоздвиженського храму с. Перегонівка одностайно вирішили залишитися в лоні УПЦ на чолі з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм (+ВІДЕО)

25 січня 2019 р., у день пам'яті святої мучениці Тетяни, духовенство та прихожани Хрестовоздвиженського храму с. Перегонівка Голованівського району провели парафіяльні збори,  на яких прийняли одностайне рішення залишитися в лоні канонічної Української Православної Церкви на чолі з Блаженнішим Митрополитом Київським та всієї України Онуфрієм.
Відповідне зібрання релігійної громади було викликане в зв'язку з заявою сільського голови с. Перегонівки Володимира Козака про начебто перехід общини в новоутворену так звану Православну церкву України. Варто зазначити, що 24 січня у приміщенні будинку культури без участі священиків та постійних прихожан храму, за участі саме територіальної громади села, а не релігійної громади храма, під "патронатом" заїжджого "священика" структури так званого Київського Патріархату, було проведено збори, на яких проголошено про перехід общини храму в так звану ПЦУ. Такі незаконні дії, котрі викликали резонанс у інформаційному просторі України та стимулювали ряд фейкових повідомлень, викликали занепокоєння серед прихожан, котрі постійно відвідують храм, і змусили священнослужителів та парафіян Хрестовоздвиженського храму с. Перегонівки провести збори релігійної громади та висловити свою офіційну позицію.
На парафіяльних зборах також були присутні благочинний Голованівського округу прот. Михаїл Мельникович, благочинний Смолінського округу прот. Олександр Хомич, котрий головував на зборах, священики Хрестовоздвиженського храму прот. Святослав Левандовський та прот. Павло Мельник і настоятель храму на честь св. ап. і єв. Іоанна Богослова с. Крутеньке ієром. Афанасій (Зубко).
Єдиноголосним рішенням релігійної громади на честь Воздвиження Хреста Господнього в ході зібрання було ухвалено рішення зберігати канонічну підлеглість та вірність Українській Православній Церкві, яку очолює Блаженніший Митрополит Київський та всієї України Онуфрій. Також висловлено підтримку рішень Собору єпископів Української Православної Церкви від 13 листопада 2018 року і постанов Синоду Української Православної Церкви від 7 грудня 2018 року. Відповідні рішення були занесені до протоколу зборів.
Тому община віруючих, яку прибічники  новоутвореної ПЦУ (по суті так званої УПЦ КП) вже «приписали» собі, своєї конфесійної та адміністративної підлеглості не змінила.
Зазначимо, що до провокацій та незаконних дій залучаються представники органів самоврядування та інші групи осіб, які до внутрішнього релігійного життя храму відношення не мають.