Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости14.11.2018  У селищі Салькове Гайворонського району відзначали Престольне свято

14 листопада в день пам`яті святих Безсрібників і Чудотворців Косьми і Даміана у селищі Салькове, Гайворонського району відзначали Престольне свято. Святкове богослужіння цього дня, під схилами чудового дерев`яного храму, який є пам`яткою архітектури, очолив благочинний церков Гайворонського округу протоієрей Роман Формазюк. Йому співслужили: настоятель Покровського храму с. Могильне та Космо-Даміанівського с. Салькове прот. Миколай Малетич; клірик Конотопської єпархії прот. Іоанн; настоятель Миколаївського храму с. Хащувате прот. Олександр Бадіон; клірик Іоанно-Зачатіївського храму м. Гайворона прот. Віктор Миколайчук; настоятель Покровського храму с. Бандурове ієр. Андрій Олексієвець. Після читання Святого Євангелія проповідь про життєвий шлях Святих безсрібників виголосив протоієрей Олександр Бадіон . Після закінчення Літургії відбувся молебень святим та хресний хід навколо храму. У своєму слові-привітанні до вірян благочинний отець Роман зазначив: «Хтось скаже: «Яка нагальна потреба сьогодні святкувати дні пам`яті безлічі православних святих? Адже багато часу минуло з того моменту, коли святі безсрібники Косма і Даміан звершували свій земний подвиг. Мовляв, у чому актуальність? Однак, ми бачимо, що дійсно, змінюються епохи, і все у цьому швидкоплинному світі змінюється. Але не змінюється Господь, який «вчора, сьогодні, завтра, і вовіки Той же...», не змінюються і шляхи якими ми повинні йти  до Царства Небесного. Не змінюється і завжди буде актуальнішим за все добро, яке ми повинні робити ближньому, наслідуючи приклад цих великих угодників Божих. А добро – це те, що побачить серцем сліпий, почує глухий, і відчує паралізований, і, якщо наші добрі справи сьогодні хтось не оцінив, не винагородив, то не потрібно вимагати у суспільства визнання чи нагороди! А, пам`ятаючи приклад святих братів безсрібників, надіятися і шукати нагороди від Бога. Адже розум збагачується від того, що отримує, а серце – від того, що віддає!». Настоятель храму  отець Миколай подякував прибулим священникам та прихожанам за спільну молитву.  Усі присутні були запрошені до святкової трапези.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/281207085233933/posts/2091079940913296/