Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости08.11.2018  Митрополит Іоасаф з архіпастирським візитом відвідав Свято-Покровський храм с. Бандурово

8 листопада 2018 р. у день пам´яті св. великомученика Димитрія Солунського Високопреосвященнійший Іоасаф митрополит Кіровоградський і Новомиргородський звершив архіпастирський візит у Свято-Покровський храм с. Бандурове Гайворонського району. У співслужінні благочинного Гайворонського округу прот. Романа Формазюка, настоятеля храму свящ. Андрія Олексієвця та духовенства Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці Владика Іоасаф очолив Божественну літургію.
В кінці Літургії Владика Іоасаф звернувся до присутніх з архіпастирським словом, у якому розповів про життєвий подвиг святого великомученика, пам´ять якого Церква відзначає в цей день, наголосивши на його мужності та непохитності в вірі. По завершенні всім присутнім в знак благословення Правлячий архієрей вручив іконки Пресвятої Богородиці Єлисаветградська.

Історична довідка:
Колись у селі Бандурово було два храми: Свято-Покровська церква та храм на честь св. великомученика Димитрія Солунського. У важкі богоборчі часи обидва храми були знищені, але пам´ять про святкування Престольних празників цих храмів віруючі люди свято бережуть та щорічно відзначають. Тому у цей день Керуючий Кіровоградською єпархією Високопреосвященніший митрополит Іоасаф розділив святкову радість з віруючими.
Не так давно трудами головних ініціаторів та меценатів будівництва Володимира Миколайовича Колесніченко і Анатолія Яковича Опаленко, а також небайдужої громади віруючих людей новий Свято-Покровський храм був велично возведений у поселенні.
16 квітня 2012 року в понеділок Світлої седмиці Преосвященніший Іоасаф, єпископ Кіровоградський і Новомиргородський відвідав Гайворонське благочиння. В ході свого візиту Правлячий архієрей відвідав с. Бандурове, де освятив каплицю і Хрест на місці будівництва нового храму на честь Покрова Пресвятої Богородиці. Незабаром після цього було розпочато будівництво храму.
24 червня 2013 року, в день Святого Духа, Високопреосвященніший архієпископ Іоасаф ознайомився з ходом будівельних робіт на місці спорудження нового храму.
28 вересня 2013 року Правлячий архієрей знову відвідав будівництво.
21 квітня 2014 року відбувся черговий візит архієпископа Іоасафа в с. Бандурове. На цей раз Владика перевірив "голос" храму, бо незадовго до цього в дзвіниці церкви розмістили дзвони.
2 травня 2015 року відбулося урочисте освячення храму. Керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, у співслужінні архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, звершив чин освячення новозбудованого Свято-Покровського храму.