Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости19.09.2018  Святкування Всенародного дня Тата (+ ВІДЕО)

 16 вересня на території Свято-Успенського храму  в парку імені Крючкова Кіровоградська єпархія Української Православної Церкви ініціювала проведення  святкування Всенародного дня Тата.
 Розпочав захід Високопреосвященніший митрополит Іоасаф:  «Я вас вітаю з сьогоднішнім святом, яке вже святкують у всіх країнах світу. Надзвичайно багато сказано і написано про мам, тому було б несправедливо забути про батька, адже він є головою сім‘ї. Я бажаю, щоб ваші сім‘ї були щасливими, щоб мама з татом проявляли до дітей турботу і батьківську любов ...».
Після слова Владики всіх присутніх привітали духовенство Кафедрального Собору на честь Різдва Пресвятої Богородиці, виконавши духовно-музичні пісеспіви «Батьку» та «Вера вечна, вера славна».
Згодом на сцені запанував вир танцю, який подарував глядачам народний хореографічний ансамбль «Світанок» під керівництвом художнього керівника та головного балетмейстера – члена національної хореографічної спілки України – Максима Печененка.
У театралізованій постановці «Поїздка на Багами» від прихожан Свято-Успенського храму була ще раз підтверджена істина, що повноцінна сім’я – це мама, діти і обов’язково тато.
Оригінальним сурпризом вихованців недільної школи Свято-Успенського храму для своїх татусів став фільм «Тато може все», у якому дітвора ділилася враженнями про своїх тат.
Під завершення концертної програми між татками були влаштовані конкурси, після яких ключар Свято-Успенського храму протоієрей Сергій Новак звернувся до сильної половини людства з закликом відповідального батьківства та реальної участі у всіх сферах життя своїх дітей.
У другій половині святкування всіх присутніх порадували своїм виступом учасники організації «Сильна Олександрійщина» під керівництвом Олексія Чижа. Під завершення виступу стронгменів у парку почали паралельно діяти декілька локацій на яких діти каталися верхи на конях, пригали на батуті, брали участь в боді-арті, грали настільні футбол, хокей, теніс, мали змогу відчути себе маленькими поліцейськими та ласували чаєм, смаколиками, морозивом та солодкою ватою.
В період заходу всі присутні отримали буклети з інформацією про відповідальне батьківство, подарунки - магніти та могли переглянути виставку на якій були представлені фотографії юних прихожан Свято-Успенського храму зі своїми татами.
Плекаємо надію що даний захід стане гучною відповіддю сучасному виклику сирітству і безвідповідальному батьківству.