Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 


Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости14.09.2018  Православний дитячий табір «На хвилях Радості» (+відео)

В кінці літа з благословення митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа на Кінбурнській косі вперше відбувся дитячий православний табір «На хвилях Радості». Табір був організований з ініціативи керівника єпархіального Відділу катехізації, духовно-морального виховання і просвітництва протоієрея Івана Шемедюка та співробітників Відділу. Відпочинок дітей Кіровоградської єпархії на узбережжі Чорного моря став можливим за підтримки і забезпечення наметової бази для табору настоятеля Покровського храму, що в селі Покровка, клірика Миколаївської єпархії, ігумена Єлевферія (Кобіна).
Табір «На хвилях Радості» був поділений на 2 заїзди, кожен з яких тривав 8 днів. Цьогоріч у таборі відпочивало 40 дітей. Таборяни мали змогу насолоджуватися відпочинком в самому чистому морі на території України, адже Кінбурнська коса є частиною Чорноморського біосферного заповідника. Безкрайні морські простори, багатокілометрові піщані пляжі, тиша, шум хвиль, крик чайок, споглядання красот дикої природи – всі ці дари Божі приносили нам неймовірну радість і блаженство протягом всього відпочинку.
У таборі «На хвилях Радості» для дітей була організована християнська, активна, пізнавально-творча програма. Кожен заїзд починався з вечору знайомств білля багаття, який проходив в ігровій формі. Цікавим був квест «Посвята в таборяни». Спочатку, на узбережжі моря, діти мали викопати карту, а потім, вже на території бази, виконувати зазначені завдання. Таборян ділили на 2 загони, кожен з яких мав вибрати собі назву, девіз, речівку, пісню.
Кожен день починався з ранкової зарядки, молитви та прибирання наметів і території табору.
Щодня дітвора насолоджувалася купанням у теплих водах Чорного моря та іграми на піщаному узбережжі. Особливість відпочинку буле те що до моря потрібно було йти 2,5 км. Спочатку, здавалося, що таку відстань проходити під палючим сонцем буде вкрай тяжко, однак, виявилося, що кращої ранкової і вечірньої ходьби і не придумаєш. Проходячи через поля всіяні квітами, озера на яких постійно плавають лебеді і чайки, милуючись природою заповідника ти просто не помічаєш довгої відстані до моря.
Окрім купання на морі для дітей організовувалися майстер-класи: «Малювання в стилі експресіонізму», «Виготовлення літачків», «Морські зірочки та ракушки», «Готуємо розклад уроків»та «Способи виживання в польових умовах».  Цікавими були конкурси: «Морський аукціон», «Хто зверху», «Найкраща ракушка», «Найкращий замок». З великим задоволення діти приймали участь у змаганнях з волейболу, футболу, настільного хокею та шахів. На переможців чекали солодкі призи.
Серцевиною життя таборян була участь в Божественній Літургії, під час якої кожен приступав до таїнств Сповіді і Причастя. По-особливому дітвора любила вечори, які починалися з духовної бесіди та перегляду євангельських притч і завершувалися білля багаття або переглядом фотографій з життя табору.
Урочистою подією життя таборян були концерти присвячені «Екватору табору» та «Закриттю табірної зміни». Саме тут кожен загін демонстрував свою дружню, командну працю і дарував для гостей яскраві номери.
Завершувалася табірна зміна нагородженням грамот та іменних морських медалей. Традиційно, останній вечір проводили біля багаття співаючи веселі пісні та розповідаючи свої враження про табір.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2002420666445891&type=1&l=fb034fddcc