Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 


Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости02.09.2018  Новий навчальний рік у недільній школі при Ставропігійному храмі на честь Різдва Христового

2 вересня, біля Ставропігійного храму на честь Різдва Христового м. Олександрії знову зібралося багато дітвори. Адже саме у цей осінній день розпочинається навчальний рік у недільній школі, в якій діти вчать Закон Божий, історію Православної Церкви та богослужбову практику. Також проводяться гуртки, де діти вперше беруть в руки книги, щоб навчитися читати та писати, вивчають англійську мову, хоровий спів та  своїми руками виготовляють картини та ікони.
Хтось з маленьких християн перейшов в старшу групу, а хтось переступив поріг школи вперше. Як належно спочатку був звершений молебень перед навчанням, який очолили ключар храму протоієрей Димитрій Літвінов , клірик храму протоієрей Ніколай Алєксєєв, керівник недільної школи ієрей Андрій Савельєв та керівник гурткової роботи  ієрей Олег Редько.
Одразу ж після молебню перед навчанням на території храму відбувся масштабний святковий концерт під назвою «Осінні передзвони», в якому взяли участь вчителі та  вихованці недільної школи, учасники молодіжно-юнацького хору «Благовіст» та Православного молодіжного клубу «Ти – не один». Справжньою перлиною цього свята став виступ вихованців Театральної студії Різдво, яка діє при  духовно-просвітницькому центрі «Феоферос», які представили всім присутнім  прем’єру театральної вистави «Місце в твоєму серці». Також зі сцени до всіх звернувся настоятель храму архімандрит Мануїл (Задніпряний), який подякував священикам, вчителям та батькам за їхню богоугодну працю на ниві Божої науки та привітав дітвору з початком навчального року в недільній школі.
По завершенню концерту на всіх чекав солодкий стіл та цікаві майстер-класи.

***

Недільна школа: тут дитина розвивається естетично та  культурно, з’являється прагнення до кращого. Тому це є величезна і надзвичайно важлива сходинка до формування особистості. Основна мета виховання в недільній школі: прищеплювати любов до Бога, до людей та до Батьківщини. Але найголовніша мета – стяжати Духа Святого та перебувати в Ньому. Батькам необхідно усвідомити, що омріяне перетворення неслухняних дітей на Божих дітей не може відбуватись тільки силами людськими, а лишень з волі та милості Божої. Тому, дорогі батьки, відвідуйте храм Божий зі своїми дітьми і не шкодуйте сил молитися за них. «Пустіть дітей і не забороняйте їм приходити до Мене, бо таких є Царство Небесне» (Мф. 19, 14).

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/orthodox.kr/posts/1989493664405258