Актуально


ЦВІТ ДУХОВНОЇ ВЕСНИ

 

 

 

Радіоефір 2 від 16 березня 2019 р.

Що таке Великий піст? Це скорботний сон чи пробудження душі?  Його духовна сутність та спасительна дія.Чи відноситься покаяльний плач  до моментів радості духовної весни?
На ці та безліч інших запитань дасть відповідь гість радіостудії Священик Андрій Савельєв у своїй пізнавальній проповіді, яка відноситься до циклу проповідей про Великий піст "Цвіт Духовної весни".

 

Цикл проповідей про Великий піст під назвою «Цвіт Духовної весни», який транслюється на Олександрійському міському радіомовленні ознайомить слухачів із найважливішими темами для роздумів, які потрібно піднімати у дні Святої Чотиридесятниці.


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 20 від 10 лютого 2019 року
"Поняття "Томосу" в історичному контексті буття Православної Церкви"

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 36-й від 17.03.19.

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

  

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

Дитяча телевізійна програма

 

 

«НЕДіЛЬНА ШКоЛА»

 

 

 

Випуск від 4 червня 2017 року 

9 квітня 2017 р. вперше побачила світ дитяча телевізійна програма «НЕДіЛЬНА ШКоЛА». Передача виходить з благословення Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа та підготовлена зусиллями адміністрації та вихованців Свято-Успенського духовно-просвітницького центру при підтримці Кіровоградської єпархії УПЦ.
Програма розрахована на юного глядача віком 7-12 років і їх батьків та спрямована на популізацію у середовищі дітвори християнських цінностей, здорового способу життя та ознайомленню батьків з основами правильного формуванню творчого та фізіологічного розвитку діток.

З передачами можна ознайомитися на сайті Кіровоградської єпархії УПЦ та в ефірному просторі телеканалу TTV (програма виходить щонеділі о 20:30).

 


 

 

 


 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

    

Щодо перейменування міста Кіровограда


 
 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свящ. Андрій Афанасенко
"Весна духовна"
 

 Протд. Роман Мельник
«На реках Вавионских» - жалобная песня иудеев о вавилонском плене или наша покаянная песнь о своих грехах?

 

Прот. Димитрий Литвинов
Психология монашества

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник
Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнатєв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок: УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
р/р 26004022023801 в АТ «Альфабанк» МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


Через систему Webmoney:
в UAH U271360105194
в USD Z143311235579
в EUR E397085844317
в RUS R339121429457

ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости12.06.2018  В наше місто прибули мощі 10-ти святих цілителів

В рамках Всеукраїнської хресної ходи в наше місто прибули мощі (нетлінні останки) 10-ти святих цілителів: великомученика цілителя Пантелеймона, священномученика Антипи Пергамського, святителя Луки Кримського, святих безсрібників Косьми і Даміана, преподобного Агапіта Печерського, преподобних Даміана й Іпатія Печерських, преподобного Арсенія Каппадокійського, священномученика Іраклідія Кіпрського. Ікони святих з частичками їхніх мощей зустріли в Кафедральному соборі Різдва Божої Матері духовенство разом з віруючими нашого міста. Після того був відслужений молебень з акафістом святим цілителям. В молитві всі разом зі сльозами радості на очах дякували Богу про Його велику милість та можливість помолитися і попросити заступництва святих в зціленні від своїх недуг.
Завтра в 7:30 в Кафедральному соборі буде звершено акафіст святому великомученику і цілителю Пантелеймону, а потім – Божественну літургію. Богослужіння очолить Керуючий Кіровоградської єпархії митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф в співслужінні міського духовенства.

 

Графік перебування святинь в храмах нашого міста:
– З 12 червня (з 15:00) по 13 червня (до 10:00) - Кафедральний собор Різдва Божої Матері
– З 13 червня (з 15:30) по 14 червня (до 10:00) - Спасо-Преображенський Кафедральний собор
– З 14 червня (з 15:30) по 15 червня (до 10:00) - Свято-Єлисаветинський монастир
– З 15 червня (з 15:30) по 16 червня (до 15:00) - храм ікони Божої Матері «Всецариця»
– З 16 червня (з 15:30) по 17 червня (до 13:00) - храм Благовіщення Пресвятої Богородиці

 

В христианском понимании «целитель» (целебник) — это личность, которая исцеляет, избавляет от болезней чудесным образом, при помощи благодати Божией. Эти люди обладали необыкновенным врачебным искусством, которое не поддавалось объяснению с точки зрения формальной логики. Дару исцеления, который они получали от Господа, предшествовали праведная жизнь, подвиги поста и молитвы, многолетняя внутренняя работа над собой, полное отвержение выгоды и человеческой славы. Завершением их земного пути часто становилась мученическая кончина за исповедание веры в Того, Чьей благодатной помощью они исцеляли больных.
Святые врачи-безсребреники безвозмездно, то есть, без всякой оплаты, врачевали болезни людей, стараясь, в то же время, исправить их нравственность и наставить на путь добродетели.
К таким святым относятся: апостол и евангелист Лука, Антип, Харалампий и Власий, Спиридон Тримифунтский и Модест Римский, Косма и Дамиан (Асийские, Римские, Аравийские); мученики Кир и Иоанн, преподобные Сампсон Странноприимец и Диомид Тарсийский.
Первыми в чине святых врачей Православная церковь именует «Пантелеимона прехвальнаго великомученика, со Ермолаем, славным огласителем его», «Богомудрого наставника Пантелеимона, ученика еллинских врачев» — священномученика Ермолая. Среди русских святых известны имена преподобных Киево-Печерских отцов, почитаемых как безмездные целители. Это преподобные: Агапит, Прохор Лебедник, Дамиан Целебник и Ипатий Целебник. В XX веке чин бессребреников пополнился новыми подвижниками. Это священноисповедник Лука (Войно-Ясенецкий), мученица Татиана.
В Священном Писании и в Предании упоминаются следующие целители: апостол Пётр, пророки Илия и Елисей, святитель Алексий Московский, преподобные Антоний Великий, Феодор Сикеот, Сергий Радонежский и Серафим Саровский, преподобная Евпраксия, святые мученики Флор и Лавр. Молитвой и причащением Святых Христовых Таин исцелял святой праведный Иоанн Кронштадтский. Известно множество чудесных исцелений и от мощей святых угодников.