Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Додатково
Вопрос священнику


Публікації

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Інформація


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this page
Новости03.06.2018  Митрополит Іоасаф звершив освячення та богослужіння Престольного свята оновленого храму святих рівноапостольних Констянтина та Єлени с. Копанки

3 червня 2018 року, в Неділю всіх святих та день памʻяті святих рівноапостольних Констянтина та Єлени, Високопреосвященнійший Іоасаф митрополит Кіровоградский і Новомиргородський звершив архіпастирський візит у с. Копанки Смолінського благочиння. Правлячий архієрей звершив Чин освячення оновленого древнього дерев´яного  храму святих рівноапостольних Констянтина та Єлени та святкову Божественну літургію.
Цього дня багато віруючих села прийшло у храм, щоб разом з архіпастирем розділити радість святкового дійства. Всі були переповнені особливого трепетного відчуття, адже рівно рік тому митрополит Іоасаф, звершуючи візит у с. Копанки, преподав архіпастирське благословення на роботи по оздобленні та відновленні краси місцевої церкви, котра згідно передання вже більше двохсот років прикликає всіх мешканців поселення на Божу службу. І всього за рік трудами та стараннями місцевих благодійників сім´ї Олександра та Тетяни Бабенків, настоятеля храму прот. Олексія Мазура, жителів села та всіх небайдужих людей храм преобразився, освіжився та постав у гарному внутрішньому фасаді, з новим Престолом та церковним начинням.
Після завершення Літургії Владика Іоасаф звернувся до віруючих з архіпастирським словом, у якому привітав всіх присутніх з такою визначною подією в історії села. Правлячий архієрей розповів про особливий день, який відзначає Церква - памʻять всіх святих, а також день шанування покровителів цього храму - рівноапостольних Констянтина та Єлени, окремо відмітивши важливість храму в житті та духовному вдосконаленні християнина.
В кінці проповіді, з благословення Блаженнішого Онуфрія Митрополита Київського та всієї України, за заслуги перед Українською Православною Церквою та благодійність митрополит Іоасаф удостоїв головних благоукрасителів храму високих церковних нагород: Бабенко Олександр Васильвич нагороджений Орденом УПЦ святителя Миколая Чудотворця, а Бабенко Тетяна Володимирівна нагороджена Орденом УПЦ святої рівноапостольної княгині Ольги. По завершенні Тетяна Володимирівна висловила щиру вдячність Владиці за благословення, святі молитви та особливу підтримку духовного і церковного життя села.