Актуально


Фейсбук-страница епархииМолитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости24.05.2018  Митрополит Іоасаф зі своїми однокурсниками відзначив 20-річчя випуску Київської духовної академії

24 травня 2018 р., в день пам´яті святих рівноапостольних Кирила та Мефодія, у житті Кіровоградської єпархії відбулася особлива подія, яка стосується нашого Правлячого архієрея Високопреосвященнішого митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа. Цьогоріч виповнюється 20 років з моменту випуску студентів Київської духовної академії, адже саме у 1998 році тоді ще ієромонах Іоасаф зі своїми однокурсниками закінчили повний академічний курс богословської освіти, поклавши на жертовник служіння та навчання у духовній школі 8 років. Така знамення дата зібрала майже весь курс випуску 1998 р.: духовенства різних єпархій Української Православної Церкви та священнослужителів, які звершують свою місію у різних куточках православного світу ближнього і далекого зарубіжжя.
За ініціативи організаторів та по благословенню митрополита Іоасафа зустріч відбулася у нашому місті. 24 травня всі випускники зібралися у древньому Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці, щоб спільною молитвою та єднанням біля Євхаристичної чаші подякувати Господу за всі Його благодіяння, засвідчити свою віру і братську любов, відчути плече підтримки та взаємного молитовного заступництва, привітати один одного з особливою ювілейною датою та попросити у Бога благословення на благодатне продовження пастирських трудів. Святкова Божественна літургія, яку очолив єдиний з курсу архієрей - митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, зібрала багато віруючих нашого міста. Священнослужителі-гості не приховували своїх радісних емоцій від зустрічі, адже деякі з них побачилися вперше за всі ці роки. За богослужінням було звершено також заупокійну молитву за тих викладачів Київських духовних шкіл, які вже відійшли у вічність.
По завершенні Літургії відбувся подячний молебень з проголошенням традиційного многоліття. В кінці богослужіння митрополит Іоасаф звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом. Він розповів про неоціненне значення Київських духовних шкіл у житті кожного з однокласників, відзначивши непохитність віри всіх близьких серцю співбратів. Владика привітав своїх сподвижників богословської освіти з таким особливим ювілейним роком з моменту завершення навчання та побажав Божої допомоги у продовженні служіння та благо Святої Церкви Христової. Після цього викладач Київської духовної академії професор прот. Володимир Савельєв, один з випускників 1998 р., звернувся зі щирими словами поздоровлень та побажань до архіпастиря та всіх присутніх. В кінці свого слова священик висловив щиру вдячність митрополиту Іоасафу за найактивнішу участь у організації спільної зустрічі, а від усього курсу на молитовну згадку про визначну подію цього дня Владиці гості вручили ікону "Таємної вечері", просфору та квіти.
Також цього дня всі священики-випускники відвідали Свято-Єлисаветинську Вознесенську обитель і ряд міських храмів: Спасо-Преображенський Кафедральний собор, храм Благовіщення Пресвятої Богородиці та Свято-Успенський храм, де продовжували щире живе спілкування. В памʼяті постало безліч приємних спогадів: старанного навчання і неодмінного виховання, міцної дружби і братньої підтримки, командного духу і енергійної організації, спільних успіхів та неминучих невдач, радостей та викликів, а в загальному незабутніх днів минулої юності.