Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости10.05.2018  Фестиваль недільних шкіл «Мир Вам!»

9 тавня 2018 року з благословення Високопреосвященнішого Іосафа митрополита Кіровоградського і Новомиргородського у ставропогійному храмі на честь Різдва Христового м. Олександрії відбувся фестиваль недільних шкіл «Мир Вам!», присвячений Світлому Христовому Воскресінню та Дню перемоги та миру.
У заході взяли участь більше двохсот дітей та молоді із недільних шкіл Кіровоградської області, а також вчительський колектив недільної школи із міста Луцьк.
Розпочалось усе із Божественної Літургії з поясненнями. Священикам допомагали прославляти Господа дитячий хор Свято-Троїцького храму
с. Созонівна та хор «Покров» м. Луцьк. Діти і дорослі підійшли до Таїнств Сповіді та Причастя.
Основна частина свята розпочалась з вітального слова  митрополита Іоасафа, який зазначив, що не дарма в далекому минулому день закінчення великої війни співпав із Світлим Христовим Воскресінням. Господь Іісус Христос  зруйнував вічну смерть, а перемога наших прадідів здолала зло. Владика благословив всіх учасників, щоб достойно прославили Воскреслого Христа.
Продовжили захід слова, які являються фундаментальною основою фестивалю «Мир Вам»: «Де панує страх, туди приходить Той, Хто рятує від страху; де панує збентеження, там наступає тиша. Мир вам! В розпал страху приносить ліки. «Став посеред нас», і що говорить? - "Мир вам!". Світ припиняє війну, розсіює страх, виганяє ворожнечу. "Мир вам". Мир… мир душі… мир у серці – це перший дарунок Воскреслого Христа для нас людей».
Цими слова були пронизані усі дитячі виступи. Діти своїми піснями, віршами та театральними дійствами допомогли для гостей свята поринути у глибину слів Іісуса Христа «Мир вам!». Колективи недільних шкіл були нагородженні архієрейськими грамотами в благословення за участь  у фестивалі, також отримали подарунки фліпчарти від фабрики «Єкатеринославські меблеві майстерні» та його очільника  Поляцького Анатолія Васильовича.  З вітальним словом від управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради звернулась Чернуха Інна Григорівна.
Продовжився фестиваль на ігрових та творчих зонах. Діти розважались разом із агентством свят «Веселка», брали участь у майстер-класах, що підготували  майстриня Бібліотеки - філії №10 Олександрійської МЦБС та вчителі Олександрійської ЗОШ №10 та інші. Гостями фестивалю також були працівники управління патрульної поліції Кіровоградської області, а саме інспектори відділу зі зв´язків з громадськістю, які розповідали для дітей про елементарні правила дорожнього руху: дорожні знаки, сигнали світлофора, правила для пішоходів і велосипедистів, кожен бажаючий мав змогу сфотографуватися з офіцерами поліції.
Активну участь в організації фестивалю взяли заклади освіти міста Олександрії ЗОШ №10 та ДНЗ №8, прихожани ставропігійного храму на честь Різдва Христового. Маємо надію, що даний фестиваль буде проводитись щорічно.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/orthodox.kr/photos/?tab=album&album_id=1821355781219048