Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости03.04.2018  Недільні школи Кіровоградської єпархії взяли участь у біблійному брей-ринзі «Страждання, смерть і Воскресіння Іісуса Христа» (+відео)

31 березня 2018 р. з благословення митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа для дітей недільних шкіл був проведений біблійний брей-ринг на тему «Страждання, смерть і Воскресіння Іісуса Христа». Інтелектуальна гра була організована Відділом релігійної освіти, катехізації, духовно-морального виховання і просвітництва Кіровоградської єпархії УПЦ. Підтримали проект Кіровоградська музична школа №1 імені Генріха Нейгауза та Кіровоградська обласна дитяча бібліотека імені Т. Г. Шевченка, в приміщенні якої і відбувся брей-ринг.
Участь в інтелектуальній грі взяли чотири недільні школи: храму Благовіщення Пресвятої Богородиці, ставропігійного храму Різдва Христового (м. Олександрія), Свято-Єлисаветенського чоловічого монастиря та Спасо-Преображенського Кафедрального собору. Кожна команда складалась з шести учасників.
До складу журі увійшли керівник єпархіального Відділу релігійної освіти, катехізації, духовно-морального виховання і просвітництва протоієрей Іван Шемедюк, котрий очолив суддівську групу, а також клірик храму Благовіщення Пресвятої Богородиці протоієрей Іван Верескун, насельник Свято-Єлисаветенського чоловічого монастиря ієромонах Зосіма (Город) та клірик ставропігійного храму Різдва Христового священик Андрій Савельєв.
Ведучим брей-рингу був співробітник Відділу релігійної освіти, катехізації, духовно-морального виховання і просвітництва священик  Олег Редько.
До завдань увійшли питання на біблійну тематику, які описують останні земні дні Спасителя, Його страждання, розп´яття, смерть та воскресіння з мертвих.
Брей-ринг проходив у шість етапів. На першому команди мали давати відповідь на запитання у конвертах, при тому час для роздумів становив 30 секунд. За правильну відповідь команда отримувала 1 бал, і таким чином кожна з команд мала можливість заробити по 3 бали.
На другому етапі команди мали давати швидкі відповіді на запитання у формі «так або ні», які ставилися ведучим протягом 30 секунд.
На третьому етапі учасники брей-рингу мали скласти три запитання для іншої команди, а також давати відповіді на зворотні запитання.
В четвертому етапі відбулася «битва капітанів». Кожен капітан мав описати певнудійову особу, а його команда мала відгадати описувану особу.
В п´ятому завданні команда отримала одне запитання і мала дати розгорнуту відповідь.
В заключному, шостому етапі діти переглянули уривок з мультфільму «Незвичайна подорож Серафими» і мали, також, відповісти на запитання.
Особливою прикрасою змагань були виступи викладачів і учнів Кіровоградської музичної школи №1 імені Генріха Нейгауза, які дарували присутнім прекрасні інструментальні номери.
Усі команди показали глибокі знання Священного Писання, впевненість, оригінальність. Було помітно, що всі ретельно готувались до змагань і змогли проявити свої найкращі якості.
За підсумками гри перемогу здобула недільна школа Свято-Єлисаветинського чоловічого монастиря, котра набрала 24 бали і випередила інших учасників на один бал. Недільні школи Спасо-Преображенського Кафедрального собору, ставропігійного храму Різдва Христового та храму Благовіщення Пресвятої Богородиці набрали по 23 бали, також показавши високі результати.
Після змагань від митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа усі учасники конкурсу отримали Архієрейські подяки, Закон Божий та солодощі.
Усіх пригощали чаєм і печивом під час якого відбувалось приємне спілкування.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/orthodox.kr/posts/1781522725202354