Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости20.03.2018  Хресні ходи в Гайвороні з величними святинями

В середині березня по благословінню Високопреосвященнішого Іоасафа митрополита Кіровоградського і Новомиргородського, у місто Гайворон прибули великі святині: чудотворні ікони Святителя Миколая Чудотворця та Великомученика і цілителя Пантелеімона із частиною Його святих мощей, а також ікона Святих Кіпріана та Іустинії.
О першій годині дня духовенство, на чолі з благочинним церков Гайворонського округу протоієреєм Романом Формазюком та безліч православних гайворонців зустріли святині та зі співом вирушили Хресною ходою через головні вулиці міста до районного храму на честь Зачаття Іоанна Предтечі. Під час руху ходи у центрі міста усі охочі могли приклонитися до святинь. З почуттями радості, подиву і з проханнями люди підходили до святинь прямо на дорозі, приклоняючи коліна та цілуючи святині. Багато людей приєднувалися до ходи і з маленькими дітьми крокували разом з усіма. На кожному перехресті священнослужителі виголошували молитву за мир в Україні. Особлива духовна атмосфера огортала вірян у храмі, де священники перед святинями звершили молебень. «Тепло віри, ці святі угодники несли у суспільство саме в той історичний період, коли правда Божа не для всіх була прийнятною. Мистецтво простими словами відкривати людині глибокі істини віри, доступно не кожному, але ці святі володіли ним по Дару Святого Духа, бо саме їхній приклад життя став яскравим свідченням Божої присутності у світі, тієї присутності, яка так потрібна була тоді, а сьогодні і нам потрібна для втамування духовної спраги. Ми, православні, маючи таких «наставників наших»( Євр. 13: 7), віримо, що разом із Ними, котрі співмоляться нам сьогодні, зміцнимося у вірі і Милосердний Господь не залишить без уваги наші прохання», - зауважив на проповіді благочинний протоієрей Роман. Багато людей приклонялися до святинь, священники помазували людей святим єлеєм. По завершенні були звершені Вечірня і Утреня. На наступний день після Божественої Літургії, на якій безліч прихожан приступили до таїнств Сповіді й Причастя, із молебним співом та святими іконами, благочинний протоієрей Роман та віряни вирушили від храму у західну частину міста, до храму Успіння Божої Матері, де Хресну ходу зі святинями чекали прихожани на чолі із настоятелем протоієреєм Ісидором Мричко.