Актуально


Кировоградская епархия в фейсбук


 

Молитвы во время эпидемии

Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я. 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


  Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

 

Свято-Покровські храми Кіровоградської єпархії УПЦ

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Прот. Євгеній Назаренко

Історичні дані про день заснування фортеці в честь святої праведної Єлисавети

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости18.03.2018  Чудотворні ікони у Гайворонському благочинні

По благословенню Високопреосвященнішого Іоасафа, митрополита Кіровоградського і Новомиргородського, з 10 по 18 березня у Гайворонському районі перебували чудотворні ікони: Святителя і Чудотворця Миколая, Святого Великомученика і Цілителя Пантелеімона з часткою Його святих мощів та священномученика Кіпріана і мучениці Іустинії з частинами Їх мощів. Перебуваючи у Свято-Покровському соборі міста Кіровограда, ікона Святителя Миколая особливо шанується місцевими вірянами, так як біля неї відбулося чимало випадків зцілення від різних недугів. Є свідчення людей про дивну допомогу святого у складних життєвих обставинах, коли до Нього зверталися про допомогу. Ікони Великомученика Пантелеімона та Кіпріана й Іустинії на постійному місці перебування знаходяться у Покровському храмі с. Злинка, Кіровоградської єпархії УПЦ, де також, не раз почуті цими угодниками молитви, змінювали життя тих людей на краще. Вищеназвані святині з хресною ходою, починаючи з райцентру, відвідали  і парафії Гайворонського благочиння, де перед ними були звершені молебні, акафісти та інші богослужіння. 11 березня, після перебування їх у Іоанно-Зачатіївському храмі міста Гайворона, де сотні людей приклонилися з молитвами до них, у другій половині дня святині відвідали Свято - Успенський храм західної частини міста.   12 березня перед святими образами мали змогу помолитися мешканці села Бандурове та Солгутово, наступного дня  святині прибули у село Хащувате. 14 березня у Покровському храмі села Могильне ий церков Гайворонського округу протоієрей Роман Формазюк у співслужінні настоятеля прот. Миколая Малетича, протоієреїв Іоанна Петришинця та Олександра Бадіона звершили Літургію Передосвячених Дарів. Після соборного молебню святині вирушили у смт. Салькове.15 березня чудотворні ікони відвідали село Червоне, де після акафісту було звершене таїнство Єлеосвячення для усіх присутніх, яке також очолив благочинний протоієрей Роман Формазюк. Цього ж дня святині були і в селі Долинівка.  16 березня у храмі на честь Чуда Архістратига Михаїла села Чемерпіль перед святинями також помолилися багато вірян. 17 березня у смт. Заваллі, у Димитрівському храмі благочинний церков Гайворонського округу протоієрей Роман разом із настоятелем протоієреєм Михаїлом Бодаком звершили Літургію Іоанна Златоуста. Зі словом проповіді до присутніх звернувся благочинний отець Роман, батюшка навів приклади того, як щира віра дає свої плоди у житті людей, проводячи паралелі з життя святих угодників Божих. Безліч православного люду, з гарячою молитвою та безмежною вдячністю за пастирське піклування Високопреосвященнішого Митрополита Іоасафа, приклонилися до святих ікон, маючи надію на милосердя Боже. По завершенні богослужіння святині вирушили у Благовіщенське благочиння Кіровоградської єпархії.

Більше фото за посиланням:https://www.facebook.com/orthodox.kr/posts/1764943466860280