Актуально


Молитвы во время эпидемии
Дорогие братья и сестры!
Информационно-просветительский отдел Кировоградской епархии подготовил свод молитв на время карантина.
Просим усилить молитвы об избавлении от пандемии коронавируса, а также помолится за врачей и всех недужных. Пусть хранит всех нас Господь!

 

Розпорядження митрополита Іоасафа у зв’язку з введенням надзвичайної ситуації


Обласний конкурс для дітей та молоді міста Кропивницького та Кіровоградщини «Давай дружити!» (АНОНС)


СВІТЛО ПРАВОСЛАВ’Я 

 

 

Випуск 21 від 27 березня 2020 року
Тема передачі: коронавірус та церковне життя під час карантину

 

У випусках докладно розглядаються теми і питання, що відносяться до розділу християнського богослов’я, в якому вивчаються і доводяться основні істини християнської віри. В класичній богословській системі цей розділ називається основне богослов’я або апологетика. 

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV. 


"СВЯЩЕННА МОВА МОЛИТВИ"

 

 

Випуск 3-й від 27.10.19.

 

Тема: "Тексти Божественної літургії"

 

Цикл бесід під назвою «Священна мова молитви» ознайомить глядачів з появою та розвитком церковнослов’янської мови, а також допоможе краще зрозуміти Священне Писання та православне богослужіння. Програма стане корисною для всіх, хто бажає розкрити для себе усю глибину та красу церковнослов’янської мови як живої мови Божественної літургії і молитви усіх слов’ян, що сповідують Православ’я.

Програма транслюється щонеділі на телеканалі TTV.

 


 

Телепередача

 

"Глас православный"   

 

 АРХИВ ПРОГРАММ 

 


Фильм к юбилею епархии

 

"Кировоградская епархия УПЦ. 70 лет"

 

 

 


 

 

 

 

 

Щонеділі, після пізньої Божественної літургії, при Кафедральному соборі Різдва Пресятої Богородиці та Спасо-Преображенському Кафедральному соборі проводяться катехізаторські курси для дорослих. Заняття відбуваються з наступних дисциплін: вивчення Священного Писання Нового Завіту, історія релігій, аскетика, догматичне богослов’я.

 


 

 

 

Центр заснований керівником єпархіального відділу Благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Бобриком та психологом Аксеновою Тетяною Вікторівною для безкоштовної психологічної підтримки та помочі прихожан, які цього потребують.
Телефони для довідок: 095-44-57-406 - Тетяна Вікторівна (психолог);
097-675-09-72 - священик Андрій Бобрик.

 ПРАВОСЛАВНИЙ ТЕЛЕФОН ДОВІРИ
Кіровоградської єпархії


МТС (095)114-24-29
Київстар (097) 096-54-56
Life:) (063) 253-54-31

Телефон працює з 9:00 до 19:00

 


 

 

 Икона дня
Вопрос священнику


Публикации

Звернення Священного Синоду УПЦ у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19


 Великий піст: що потрібно знати християнину? (+ВІДЕО)

Прот. Іоанн Шемедюк

Великий піст: що потрібно знати християнину? (ВІДЕО)

 

Диякон Василій Лапко
Давньоруська література XI-XIII століть як джерело вітчизняної церковної історії

 

Ієрей Андрій Савельєв
Розкол в розколі - це одинокий випадок чи всім відома неминучість?

Святий рівноапостольний князь Володимир – хреститель землі Руської

Протд. Іоанн Ганчин

Протд. Роман Мельник

Естественный нравственный закон в святоотеческих творениях

Прот. Андрій Бобрик
 
Анафема – прокляття чи власне зречення Христа?
   

Священик Віталій Ігнат’єв

Філософський аналіз категорій "особистість" і "духовність"

Протд. Роман Мельник

Психонасилие - главная проблема деятельности деструктивных тоталитарных сект

Ієромонах Зосима (Город)

Важливість посту для християнина

Ієромонах Зосима (Город)

Сім слів Спасителя на Хресті

   

ДЕФИЦИТ ВЕРЫ КАК ГЛАВНАЯ ПРОБЛЕМА СТОЛЕТИЯ 

Видеоинтервью с Высокопреосвященнейшим Иоасафом, архиепископом Кировоградским и Новомиргородским в интернет-проекте «Платформа-ХХI» аналитического портала stepup.press

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ Високопреосвященішого архієпископа Іоасафа про молитви за воїнів, які виконують свій військовий обов\'язок на Сході України та про духовну опіку їх родин

Архієпископ Іоасаф: "Божу Церкву неможливо «організувати» – вона створена Самим Господом Іісусом Христом та існує на нашій українській землі з часів великого рівноапостольного князя Володимира"

   
  ІНШІ ПУБЛІКАЦІЇ
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Информация


Бажаючі надати благодійну допомогу для будівництва Єпархіального Управління та недільної школи можуть перерахувати кошти на наступний рахунок:
УПРАВЛІННЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ АТ «Альфабанк»
UA 933003460000026004022023801
МФО 300346 ЄДРПОУ 23091904


ФОТОГРАФИИ СТРОИТЕЛЬСТВАНаши баннера:
Кировоградская Епархия

Кировоградская Епархия


Locations of visitors to this pageПатриархия.RU

Свято-Успенский храм

Золотое Шитье

Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Новости21.01.2018  Відбувся завершальний концерт вечорів духовної музики "Різдвяні передзвони" за участі протоієрея Олександра Клименка

21 січня 2018 р., з благословення Високопреосвященнішого Іоасафа митрополита Кіровоградського і Новомиргородського, в Кіровоградській обласній філармонії відбувся завершальний концерт вечорів духовної музики "Різдвяні передзвони", за участі переможця національного конкурсу “Голос країни-2017" – протоієрея Олександра Клименка.
Священик прибув у Кіровоградську єпархію на запрошення митрополита Іоасафа в рамках свого Всеукраїнського місіонерсько-просвітницького туру по єпархіях УПЦ. За день до цього, в суботу, отець Олександр виступав на концерті у найвіддаленішому районі нашої єпархії - Гайворонському благочинні, а сьогодні зранку співслужив Владиці Іоасафу за Божественною літургією у Кафедральному соборі.
Ввечері, ще до початку концертної програми, перший та другий ярус глядацьких залів були вщент заповнені людьми. Не залишилося навіть стоячих місць в приміщенні концертної зали. І хоча було тісно, але всіх переповнювало передчуття великого дива, нестримної радості та духовного піднесення.
Розпочався концерт співом хорів Кіровоградської музичної школи №2 ім. Ю.С. Мейтуса та Кіровоградського музичного училища. Після цього глядачів співом порадував хор духовенства Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці. І згодом, під бурхливі аплодисменти глядачів, на сцену вийшов переможець "Голосу країни" прот. Олександр Клименко. Він подарував всім присутнім неймовірні почуття та переживання. Кожній пісні передували змістовні слова проповіді, які до глибини душі проймали віруючі серця. Затамувавши подих, глядачі з особливим трепетом вслухалися в слова пісень та духовних повчань, а також гучними оплесками і оваціями дякували за чудове виконання. Повсюди в залі можна було розгледіти розчулені до сліз обличчя і щирі емоції. А найголовніше, батюшка кожному дав відчути тепло і турботу, яку Бог посилає своєму творінню.
На завершення концертної програми на сцену був запрошений Керуючий Кіровоградською єпархією Високопреосвященніший митрополит Іоасаф, який звернувся до всіх зі словами вітань. Він висловив щиру вдячність учасникам заходу за подароване свято, а глядачам - за спільну атмосферу великої радості та любові. Особливі слова подяки Владика Іоасаф виразив гостю єпархії протоієрею Олександру Клименку та вручив йому за невтомну працю на славу Святої Церкви єпархіальну нагороду - медаль святої праведної Єлисавети І ступеню.
Таким чудовим святковим акордом завершився цикл вечорів духовної музики "Різдвяні передзвони"!